999 rezultate për

florenzin

Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin Sip
Spalletti dëshiron ish-nxënësin e tij tek Interi Trajneri Luciano Spalletti ka ftuar Alessandro Florenzin te Inter për një ribashkim mes tyre. Siç raportojnë "Corrier
Spalleti fton Florenzin tek Interi Trajneri Luciano Spalletti ka punuar me Florenzin tek Roma dhe dëshiron që të përfitojë nga ngecja e negociatave për rin
Juventus dhe Atletiko përballen në merkato për Florenzin Sipas Il Messaggero, Alessandro Florenzi është kthyer në një objektiv të Juventusit dhe Atletico Madridin, por mbetet op
Dy lojtarët e Copenhagen imitojnë Florenzin (VIDEO) Dy lojtarët e Copenhagen imitojnë Florenzin (VIDEO) Dje në mbrëmje ylli i Romës Alessandro Florenzi shëno9i një ndër g