999 rezultate për

fleckenstein

"Bashkëpunim me të gjithë aktorët shqiptarë", Fleckenstein merr detyrën e rëndësishme Ish-eurodeputeti dhe ish-raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein është emëruar këshilltar i
Fleckenstein: Objektivi jonë është hapja e negociatave Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, eurodeputeti Knut Fleckenstein ka qenë pjesë e takimit të zhvilluar s
Fleckenstein qetëson shqiptarët: Holanda nuk mund t'i rikthejë vizat Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, ka komentuar vendimin e shumicës në Parlamentin Ho
Kryemadhi sulmon ashpër eurodeputetin: Ka qenë tapë, nuk është zot shtëpie E ashpër në reagimin e saj ndaj europarlamentarit Knut Fleckenstein ishte mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion”, kryetarja
Doris Pack për Fleckenstein: I kërkoi kandidatëve të PD të pranojnë mandatet. PE të marë masa Nëpërmjet një mesazhi në Tëitter Presidentja e Forumit të Grave të PPE-së, Doris Pack ka këekuar të meren masa ndaj rapo
Kryemadhi akuzon Fleckenstein: U shqetësua për dosjen 339 njësoj si Rama Kryemadhi e ftuar nw News24 wshtw pwrgjigjur ashpwr ndaj deklaratave sulmuese tw eurodeputetit Knut Fleckenstein i cili
LSI i sulet Fleckensteinit pas sulmit ndaj Kryemadhit Lëvizja Socialiste për Integrim është në një përplasje direkte me ndërkombëtarët gjatë kohëve të fundit. Përparim Sp
Fleckenstein: U çudita dhe jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Delegacioni i PE ka dalë në një konferencë për mediat pas takimeve me krerët e politikës shqiptare. Raportuesi për S
Fleckenstein: Kush kërkon protesta të dhunshme nuk është produktiv Raportuesi për Shqipërinë në PE, eurodeputeti Knut Fleckenstein deklaroi sot për ATSH-në se “heqja dorë nga mandatet në
Fleckenstein: Detyra e opozitës, alternativë qeverisjeje Brenda (apo jashtë) Parlamentit Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian (PE), Knut Fleckenstein, komentoi vendimin politik të Partisë Demokrat
"Gjithçka ose asgjë nuk ndihmon", Fleckenstein flet për studentët Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein thotë se studentët e kanë arritur qëllimin e tyre s
PE miraton raportin e Fleckenstein, pritet hapja e negociatave në qershor Parlamenti Evropian ka votuar sot raportin e Knut Fleckenstein për Shqipërinë duke mbështetur rekomandimin e Komisionit
Fleckenstein: Serbia të mos pengojë Kosovën Kosova duhet të heqë doganat, por edhe Serbia duhet të mos e pengojë Kosovën në përpjekjet e saj, edhe pse nuk e mbështe
INTERVISTA/ Fleckenstein: Nuk merremi dot me çdo krizë që shkaktojnë Pd-PS Raporteri për Shqipërinë në Parlament- in Evropian, Knut Fleckenstein u ka bërë dje thirrje opozitës dhe maxhorancës në
E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen! Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein ka deklaruar se Gjermania është e bindur që tashmë negociatat me Shqipërinë
Fleckenstein: Të hapim menjëherë negociatat me Tiranën Anëtari i Parlamentit Europian, Knut Fleckenstein ka shprehur publikisht opinionin e tij për hapjen e negociatave me Shq
Veliaj dhe Fleckenstein përurojnë qendrën sociale te Bregu i Lumit Tiranës i shtohet edhe një qendër e re komunitare, për t’i ardhur në ndihmë familjeve në nevojë në njësitë administrativ
Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein flet për herë të parë për Çështjen Tahiri Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein, deklaron se nuk ka rrugë tjetër përveçse hapjes së dritës jeshile për hapj
Fleckenstein bën njoftimin e rëndësishëm: Kur nisin negociatat Knut Fleckenstein pas vizitës së tij në Shqipëri ka reaguar për herë të parë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Fac
Fleckenstein jep lajmin e mirë për çeljen e negociatave me BE Eurodeputeti Knut Fleckenstein ditën e djeshme erdhi për një vizitë të shpejtë në Shqipëri. Në një konferencë për me