999 rezultate për

flamurtarit

Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Daja: Shpresojmë të luajmë në Europa League, presim përgjigje pozitive nga Zvicra Ilir Daja nuk e fshehu keqardhjen për rrëzimin e Flamurtarit një kategori më poshtë. Ish-trajneri i vlonjatëve në int
Jemini pranon gabimin në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari të sezonit 2010-2011: Nuk ishte penallti Ish-arbitri i njohur i Kategorisë Superiore Lorenc Jemini pranoi se penalltia e dhënë në favor të Skënderbeut në ndeshje
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Tirana triumfon ndaj Flamurtarit, bardheblutë nisin marshimin drejt titullit (VIDEO) Tirana ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Flamurtarit në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në Kate
"Po na q**et nëna, halle dhe probleme kemi të gjithë", si e motivoi Moçka ekipin në fitoren e parë të Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari arriti të siguronte fitore e parë në kampionat përballë Luftëtarit me golin e Ribaj. Përpara fillimit të n
Kukësi shënon "poker" ndaj Flamurtarit të "vrarë" Kukësi merr 3 pikë me shumë vlerë në Vlorë, në një ndeshje ku skuadra e Duros, që në pjesën e parë ka shënuar dy gola, f
Idrizi: Flamurtari nuk falimenton, pres 2 lojtarë nga Milani! Dy palët nuk dinë të dialogojnë për Ligjin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, insiston se klubi i Flamurtarit nuk do të falimentojë dhe për më tepër se po
ZYRTARE/ U ndërpre nga reshjet e dendura të shiut, merret vendimi se kur luhet ndeshja Flamurtari-Teuta Ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 17 të Kategorisë Superiore nuk u zhvilluar sot për shkak të r
Fusha kthehet në "pishinë", ndërpritet ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës (VIDEO) Është ndërprerë ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e17-të në Kategorinë Superiore. Shkak për nd
Tregoi për filtrin me futbollistin e Flamurtarit, Qeqa bëhet pishman me deklaratën (VIDEO) Gazetarja e sportit dhe njëherësh komentatorja e futbollit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ishte e ftuar në një intervistë të
Egbo flet pas fitores ndaj Flamurtarit Trajneri provizor i Tiranës, Emanuel Egbo, siguroi fitoren e dytë në stolin e klubit bardheblu, duke rikthyer entuziazmi
Laçi kthehet të fitorja me një rezulatat të pastër ndaj Flamurtarit Laçi fitoi me rezultatin e thellë 3-0 kundër Flamurtarit, sfidë e vlefshme për javën e 14-të në Kategorinë Superiore.
ZYRTARE/ Vendi i fundit në tabelë, Idrizi merr vendim për trajnerin e Flamurtarit Pas disfatës ndaj Vllaznisë, klubi i Flamurtarit ka shkarkuar trajnerin Dritan Sadedinin. Lajmi është konfirmuar nga
Teuta fiton derbin bregdetar me një supergol nga kapiteni i Shpresave (VIDEO) Pas ndërprerjes për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, është rikthyer këtë të premte Superiorja me ndeshjen e parë të kë
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Partizani vuan por fiton minimalisht ndaj Flamurtarit (VIDEO) Partizani dhe Flamurtari zhvilluan mes tyre në “Selman Stërmasi” ndeshjen e javës së tretë të Kategorisë Superiore. T
Ish-drejtori i Flamurtarit gati të transferohet te Skënderbeu Artim Pollozhani u largua pak ditë më parë mes polemikave nga posti i drejtorit sportiv të Flamurtarit. 37-vjeçari kisht