flamurtari

Skënderbeu-Flamurtari, Ilir Daja: Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja ka folur për përballjen ndaj Partizanit e vlefshme për javë e 18-të në Kategorinë Supe
Troisi apel tifozëve: Flamurtari im është ndryshe, ejani ta shpëtojmë Marselo Troisi duket e ka gati skuadrën që do të prezantojë në Superiore në pjesën e dytë të sezonit. Me disa brazil
E BUJSHME/ Flamurtari siguron shërbimet e ish-mbrojtësit të Milanit dhe Marsejës (FOTO LAJM) Flamurtari, edhe pse i është bllokuar merkato, vijon të punojë për të përforcuar skuadrën. Në klubin vlonjat janë të bin
Idrizi: Flamurtari nuk falimenton, pres 2 lojtarë nga Milani! Dy palët nuk dinë të dialogojnë për Ligjin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, insiston se klubi i Flamurtarit nuk do të falimentojë dhe për më tepër se po
Idrizi "shpërfill" FIFA-n: Flamurtari do bëj një merkato të fuqishme Flamurtari u dënua nga FIFA për të mos bërë asnjë afrim në skuadër për 3 sesionet e ardhshme të merkatos, duke goditur f
FIFA i bllokoi merkaton, reagon Flamurtari: Prisni zyrtarizimin e ri Vetëm pak minuta pasi u zyrtarizua vendimi i FIFA-s për të bllokuar merkaton e Flamurtarit për 3 sesionet e radhës ka ar
Flamurtari ul në pankinë një brazilian “Duhet të vazhdoj, pasi i detyrohem fanellës, historisë, qytetit. Do jap kontributin tim në masën që do të më kërkohet.
ZYRTARE/ U ndërpre nga reshjet e dendura të shiut, merret vendimi se kur luhet ndeshja Flamurtari-Teuta Ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 17 të Kategorisë Superiore nuk u zhvilluar sot për shkak të r
Fusha kthehet në "pishinë", ndërpritet ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës (VIDEO) Është ndërprerë ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e17-të në Kategorinë Superiore. Shkak për nd
Tregoi për filtrin me futbollistin e Flamurtarit, Qeqa bëhet pishman me deklaratën (VIDEO) Gazetarja e sportit dhe njëherësh komentatorja e futbollit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ishte e ftuar në një intervistë të
Egbo flet pas fitores ndaj Flamurtarit Trajneri provizor i Tiranës, Emanuel Egbo, siguroi fitoren e dytë në stolin e klubit bardheblu, duke rikthyer entuziazmi
Batha e Torassa nuk falin Flamurtarin, Tirana afrohet me kreun (VIDEO) Fitorja në derbin e fundit ndaj Partizanit nuk ka qënë aspak rastësi për Tiranën. Bardheblutë kanë mposhtur pastër, 2
Tirana-Flamurtari, Torasa dyfishon shifrat (VIDEO) Është duke u luajtur në “Selman Stërmasi” ndeshja mes Tiranës dhe Flamurtarit, e vlefshme për javën e 16-të në Kategorin
Tirana-Flamurtari, vendasit në avantazh (VIDEO) Tirana ka zhbllokuar rezultatin përballë Flamurtarit. Është Idriz Batha ai i cili me anë të një 11 metërshi dërgoi topin
Tirana-Flamurtari, mbyllet pjesa e parë me një lojë të mërzitshme nga të dyja ekipet (VIDEO) Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë e duelit të "Selman Stërmasit" mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardheblutë ish
Tirana mendon për Flamurtarin, kursen tifozët (FOTO LAJM) Pas fitores në derbi, te Tirana kanë nisur të mendojnë për ndeshjen e radhës ndaj Flamurtarit. Bardheblutë synojnë që
Bylis ndalet në barazim nga Flamurtari, Laçi kap kreun Kanë përfunduar dy nga katër ndeshjet e ditës së sotme në Kategorinë Superiore të vlefshme për javën e 15-të. Bylis d
Laçi kthehet të fitorja me një rezulatat të pastër ndaj Flamurtarit Laçi fitoi me rezultatin e thellë 3-0 kundër Flamurtarit, sfidë e vlefshme për javën e 14-të në Kategorinë Superiore.
Nuk janë paguar, 2 lojtarë të huaj largohen nga Flamurtari Nuk kanë fund problemet te Flamurtari. Vetëm pak ditë para ndeshjes shumë të rëndësishme ndaj Luftëtarit në të cilën kuq
U ndal nga Flamurtari, Lerda: Partizani nuk bëri hap fals Partizani u ndal në barazim 1-1 nga Flamurtari, duke mos arritur të përfitojë nga hapat fals të kundërshtarëve. Baraz