999 rezultate për

flamurtari

Kategoria e Parë: Flamurtari ndalet nga Lushnja, bllokohet edhe Besa Në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi B, Flamurtari priste në shtëpi Lushnjen. Vlonjatët vinin pas dy fitorev
Dinamo nuk ndalet përballë Partizanit B, Flamurtari fiton të dytën radhazi Dinamo ia ka dalë të marrë objektivin e saj në ditën e sotme të Grupit A në Kategorinë e Parë, teksa ka mposhtur me rezu
COVID-19 te Flamurtari, trajneri del pozitiv dhe futet në karantinë Flamurtari preket me COVID-19. Ai që e ka pësuar është trajneri Dritan Resuli, i emëruar në fillim të këtij sezoni. Pasi
Kategoria e Parë: Egnatia as nuk e diskuton Flamurtarin, fiton Besa dhe Lushnja Lushnja kishte mundësinë më të mirë në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi B, për të marrë tre pikët e plota në t
Kupa e Shqipërisë: Fiton Tirana, Laçi dhe Teuta. Dinamo mposht Flamurtarin Ditën e sotme është luajtur turi i parë i Kupës së Shqipërisë, teksa në Grupin A janë kualifikuar ekipet favorite. K
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Gjilani siguron Evropën, Flamurtari bie nga Superliga Gjilani e ka siguruar kualifikimin për në Ligën e Evropës fal fitores 1:0 të shënuar sot në Prishtinë ndaj Flamurtarit.
Laçi mund me vuajtje Flamurtarin, Vllaznia shpreson te mbijetesa (VIDEO) Janë luajtur pasditen e sotme dy ndeshje të Kategorisë Superiore. Laçi ka marrë një fitore të rëndësishme 2-1 në shtë
Kukësi shkatërron Flamurtarin, spektakël në Shkodër (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Flamurtarit duke fituar me rezultatin 4-1 në ndeshjen e luajtur në “Elbasan Arena”. Verilind
Bie nga kategoria, Flamurtari skuadra që dikur i jepte leksion Barcelonës Të rralla janë ekipet që kanë pasur mundësinë të luajnë kundër Barcelonës. Por, edhe më të rralla janë ato që kanë ar
Daja: Shpresojmë të luajmë në Europa League, presim përgjigje pozitive nga Zvicra Ilir Daja nuk e fshehu keqardhjen për rrëzimin e Flamurtarit një kategori më poshtë. Ish-trajneri i vlonjatëve në int
Verdiktet e para të Superiores: Flamurtari bie pas 14 sezonesh, e shoqëron Luftëtari Skënderbeu mposhti Flamurtarin në Vlorë me rezultatin 0-1 me golin e Gripshit. Një humbje që i kushton shumë vlonjatëve,
ZYRTARE/ Jonuz konfirmon largimin, Vllaznia në kërkim të një trajneri të ri Vllaznia e rinisi mbarë kampionatin, pasi fitoi 3-1 në transfertë me Flamurtarin, në sfidën e vlefshme për javën e 27-të
Jemini pranon gabimin në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari të sezonit 2010-2011: Nuk ishte penallti Ish-arbitri i njohur i Kategorisë Superiore Lorenc Jemini pranoi se penalltia e dhënë në favor të Skënderbeut në ndeshje
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Tirana triumfon ndaj Flamurtarit, bardheblutë nisin marshimin drejt titullit (VIDEO) Tirana ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Flamurtarit në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në Kate
"Po na q**et nëna, halle dhe probleme kemi të gjithë", si e motivoi Moçka ekipin në fitoren e parë të Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari arriti të siguronte fitore e parë në kampionat përballë Luftëtarit me golin e Ribaj. Përpara fillimit të n
Partizani-Flamurtari, formacionet zyrtare Adolfo Sormani ka vendosur që të kthejë në rreshtimin e skuadrës së tij të riun Ferhati në vend të Brojës në takimin e s
Kukësi shënon "poker" ndaj Flamurtarit të "vrarë" Kukësi merr 3 pikë me shumë vlerë në Vlorë, në një ndeshje ku skuadra e Duros, që në pjesën e parë ka shënuar dy gola, f
Skënderbeu-Flamurtari, Ilir Daja: Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja ka folur për përballjen ndaj Partizanit e vlefshme për javë e 18-të në Kategorinë Supe