999 rezultate për

flamur

Probleme me pagat, te Flamurtari lojtarët bëhen gati për bojkot te klubi i Flamurtarit, ku nuk ka ende zgjidhje për çështjen e pagesave të futbollistëve dhe detyrimeve të prapambetura
Flamurtari i pafuqishëm për të marrë 3 pikë ndaj Kastriotit Flamurtari dhe Kastrioti u ndanë në paqe në Vlorë, me të dyja ekipet që shënuan nga një gol për një pikë. Kuqezinjtë e I
Sukaj realizon golin e parë me fanellën e Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avanatzh ndaj Kastriotit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin e Vlorës. Ishte Xhevahir S
Dhuna gjatë ndeshjes Partizani-Flamurtari, policia procedon tifozët Ngjarjet e shëmtuara në Partizani-Flamurtari shoqëruan gjithë fundjavën me polemika, por dhe fillimin e javës së re. Në
Policia arreston dhunuesit e fotografit të Flamurtarit Policia ka arrestuar katër persona të akuzuar se dhunuan fotografin e Flamurtarit gjatë ndeshjes së fundit kundër Partiz
U ushtrua dhunë ndaj fotografit të Flamurtarit, reagon FSHF FSHF ka reaguar pas dhunës së ushtruar ndaj fotografit të Flamurtarit në ndeshjen me Partizanit. Institucioni më i lartë
Ndeshje me polemika, Partizani fiton ndaj Flamurtarit Partizani ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në një sfidë ku nuk mungoi tensioni dhe gabimet e gjyqtarëve. Në
Gega: E harruam humbjen ndaj Laçit, kërkojmë fitoren ndaj Flamurtarit Skënder Gega përcolli optimizëm në konferencën për shtyp para ndeshjes me Flamurtarin. Trajneri i të kuqve pret reagimin
Serbët tentuan të digjnin flamurin e Kosovës, ky është kosovari që u konfliktua në New York Konflikti që ka ndodhur mbrëmë, për ditën e Pavarësisë së Kosovës në New York e pati zanafillën te disa të rijn serbë që
Rama do blejë deputetët e listës së PD-së? Përgjigjet Flamur Noka Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve ësht
Mijëra shqiptarë ëndërrojnë të jetojnë në Gjermani por a e dini kuptimin e flamurit gjerman? Para 100 vitesh tre ngjyra - e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një h
Serbët djegin flamurin në New York por reagimi i shqiptarit është mbresëlënës Disa të rinj serbë dhe një shqiptar nga Kosova janë përfshirë te dielen mbrëma në përleshje fizike në një lagje në Astor
Flamurtari fiton bindshëm ndaj Skënderbeut Flamurtari ka fituar derbin ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-0, ndeshje e vlefshme për Kategorinë Superiore. Ndeshaj
Zhbllokohet sfida, Flamurtari kalon në epërsi ndaj Skënderbeut Flamurtari ka kaluar në epërsi ndaj Skënderbeut në Vlorë. Autori i golit është sulmuesi 29-vjeçar, Andi Ribaj në min
Ngrihet flamuri i Kosovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj kanë marrë pjesë në ngritjen solemne të
Historike, flamuri i NATO-s valon për herë të parë në Maqedoninë e Veriut Flamuri i Aleancës Veri-atlantike është ngritur në një ceremoni solemne para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Ver
Sot ngrihet flamuri i NATO-s në Maqedoninë e Veriut Sot prej orës 11 në oborrin e Qeverisë do të mbahet ceremoni solemne me rastin e ngritjes së flamurit të NATO-s përpara
Shqiptari dënohet me gjobë në Malin e Zi pse vari flamurin kombëtar (DOKUMENT) Një shqiptar në Mal të Zi është gjobitur me gjobë, pasi vendosi flamurin kuq e zi me rastin e 28-29 nëntorit. Emin Beqaj
Flamurtari u eleminua nga Kupa, Daja akuzon gjyqtarët Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja akuzon gjykimin si shkaktar të eliminimit të kuqezinjve nga Kupa e Shqipërisë. Në p
Tirana skualifikon me vështirësi Flamurtarin, kualifikohen të mëdhatë Tirana ka eleminuar Flamurtarin nga Kupa e Shqipërisë. Bardheblutë luajtën për 75 minuta me një lojtar më pak pasi