Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

fjala

Historia e Erison Durdajt, djalit 7-vjeçar që humbi jetën nga shpërthimi i Gërdecit Zamira është nëna që humbi djalin e saj, i quajtur Eri, gjatë shpërthimit të armëve në Gërdec. Për “Top Story”, ajo t
"Madam falimenti", ministrja e Ekonomisë i përgjigjet Berishës Kryeministri Berisha e quajti Ministrja e rë të Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj "Madam Falimenti" dhe për këtë Dena
Kjo është fjala që danezët përdorin për të ulur stresin Danezët cilësohen si disa nga popujt më të lumtur në botë dhe mesaduket kjo lumturi ka disa pika kyçe, shkruan Albeu.com
Nëna me dy fëmijë ndalohet nga policia greke, shokohen nga ajo që i gjejnë (FOTO LAJM) Policia greke në kufi ka arritur të interceptojë dhe në fund të vërë në pranga një 25 vjeçare nga Saranda, e cila po tra
"Ngrihuni o popull", fjalimi i zjarrtë i aktivistes Gjatë zhvillimeve të Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike i është dhënë fjala edhe Lindita Protoduari, një ndër akti
CR7 nuk njeh limite, dominon dhe në Google si më i kërkuari Cristiano Ronaldo ka thyer cdo rekord në fushën e futbollit, por ai nuk ka të ndalur. Portugezi së fundmi ka arritur të
Milaimi pasuron fjalorin e ofendimeve, fjala që përdori sot në Kuvend Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, dhe ai i Nismës Socialdemokrate, Mi
Fjala “Sarrismo” hynë në enciklopedinë italiane Stili i futbollit te menaxherit të Chelseat, Maurizio Sarri, që ka pasur nofkën Sarrismo, është futur si fjalë në encikl
Bërnabiq: SHBA do të dëgjojë propozimin tonë Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq, ka vlerësuar se administrata aktuale amerikane, është e gatshme që t’i dëgjojë edhe q
71-vjeçari me Plis në kokë që i ka fiksim motorrat (VIDEO) Ai nuk është as 18 vjeçar, e as 19 por 71 vjeçar dhe ka 50 vite që pranë vetes ka shumë motoçikleta. Është fjala për
Dhimbjet tek Haradinajt, kjo ishte fjala e Ramushit për babain e ndjerë Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar qe disa orë pranë arkivolit të mbante trupin e babait të tij, teksa mijëra nje
Zbardhet fjala e dëshmitarit X: Vëllai i Xhafajt drejton Vlorën Ndërkohë që flitet se dëshmitari X që futi në kurth vëllain e Xhafajt është arrestuar, PD ka nxjerrë emrin, foto e video
Thaçi para dhe Ramushi prapa, kjo është fjala e Kosovës në samit Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në hapjen e punimeve të Seancës Plenare të Samitit të Sofjes, ku u trajtua tema "Fuqi
“O Dhurata si është fjala?”, kush është personazhi pas videos së sikletshme të Enedës Më shumë se vetë performanca e Eneda Tarifës në Eurovision do të mbahet mend momenti i sikletshëm, ku gjatë një intervis
Provokon Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë (FOTO LAJM) Ajo është cilësuar si një nga vajzat më bukuroshe e bombastike të ekranit shqiptar. Që me daljen e saj si velinë në p
Pirja e duhanit mund të shkaktojë çrregullime psikike Rezultatet e dy studimeve të reja tregojnë se psikoza nuk është shkaktohet vetëm nga marihuana, por edhe nga pirja e duh
Në këtë datë jepet fjala përfundimtare për Shefqet Krasniqin Fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, do të jepen më 20 mar
"Burri nga Dukagjini" heq dorë nga fjala, pranon kushtin e LDK-së Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka konfirmuar se është arritur marrëveshje me Ramush Haradinajn për ta pranuar prop
Në një lokal në Amerikë është e ndaluar fjala që përdorim edhe ne (FOTO) Ekziston një kafene në New York që të ndalon përdorimin e fjalës “literally” e përkthyer në shqip si : fjalë për fjalë”
Kjo është fjala e fundit e Arielës para se t'a vriste me 3 plumba Aldoseni Ndërkohë ku kanë kaluar vetëm dy ditë nga vrasja e Ariela Muratit, hetimet vazhdojnë për të zbardhur më shumë motivet e