999 rezultate për

fituesit

Shorti do të hidhet në 7 dhjetor, përcaktohet vazo e Shqipërisë për kualifikueset e Botërorit (FOTO LAJM) Pasi është mbyllur Liga e Kombeve dhe janë njohur fituesit e grupeve, tashmë është gati që të fillojnë edhe takimet e vl
Probleme në qendrat e votimit në SHBA: Shpallja e fituesit mund të zgjasë disa ditë Ndërsa amerikanët po votojnë për Presidentin e ardhshëm të ShBA, zyrtarët dhe aktivistët e të drejtave të votimit raport
Shtyrja me një muaj e shpalljes së fituesit për Milot-fier, aktivistët ironizojnë Ministrinë (VIDEO) Shtyrja me një muaj e shpalljes së firmës fituese për rrugën Milot-Fier është pritur me shumë skepticizëm në vend. Ar
Fituesit dhe humbësit në Premier League, pas mbylljes së merkatos Klubet nga Premier League kanë shpenzuar në total 1.5 miliardë euro. Por, cilat skuadra bën marrëveshje më të mira dh
Çmimi Nobel në Mjekësi për 2020, fituesit mjekët që zbuluan virusin e Hepatitit C Çmimi Nobel i këtij viti iu dha tre shkencëtarëve, të cilët kanë dhënë një kontribut vendimtar në luftën kundër hepatiti
Zbulohet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, kush i "cakton" fituesit Eshte zbardhur formula e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së p
Arben Gjata rizgjidhet rektor i Mjekësisë për mandatin e 5-të, kush janë fituesit në 12 Universitete Ka përfunduar numërimi i votave në Universitetin e Mjekësisë, ku Prof. Dr Arben Gjata është rizgjedhur rektor, për manda
Fituesit e lotarisë amerikane të mashtruar nga Trump, kur skadon afati i kartave jeshile Noha, një inxhiniere nga Egjipti, duhet të ndihej me fat pasi fitoi llotarinë amerikane të vizave që zgjedh rastësisht n
"Topi i Artë" i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit “Topi i Artë” në Kupën e Botës u prezantua për herë të parë në vitin 1982, ndërsa ky çmim dhurohet për atë që konsideroh
Ranieri: Ibra do ta ngjallë Milanin Trajneri i Sampdorias, Claudio Ranieri pret që Zlatan Ibrahimovic të "sjell mentalitetin e fituesit" te Milan, por gjend
Dyshimet, a u manipulua çmimi i fituesit të festivalit? Një ditë pas shpalljes së fituesit po ngrihen dyshimet e para për manipulimin e rezultatit të Festivalit te 58-te te Ken
Valeri zbulon fituesit e "Dance With Me": Era Rusi ka kërcyer më keq (FOTO LAJM) Valer Kolnikaj konkurron këtë sezon të "Dance ëith me", bashkë me prezantuesen Stela Kotri. Në një intervistë për "Panor
1/8 e finales së Championsit, superkompjteri parashikon fituesit Shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve të hënën solli ndeshje interesante, përfshirë këtu atë më të përfolurën m
Bazuar në fituesit e çmimit Nobel, kjo është shenja më e zgjuar e horoskopit Në rast se e keni pyetur veten nëse horoskopi mundet të përcaktojë sa të zgjuar jeni, ja ku e keni një listë, të gjithën
Hodhën të njëjtët numra në lotari, shokët e ngushtë bëhen milionerë brenda natës Dy shokë të ngushtë u shndërruan në milionerë brenda natës pasi vendosën të njëjtat numra në llotarinë kombëtare. Ngjarj
21 edicione të Këngës Magjike, kush i mban mend fituesit (FOTO LAJM) Padyshim që tani që Kënga Magjike ka nisur sezonin e saj të 21-të secili prej nesh i ka bërë një rikthim në këngët më të
Rama nuk "ngopet" me PPP, shpallen fituesit për dy koncensionet e radhës Pas koncesioneve në radhë të rrugëve, duket se portet janë pjesa tjetër ku qeveria është aktivizuar. Këtë të hënë në
Vëmendje! Kërkohet fituesi i 227 milion dollarëve Nëse keni blerë një biletë llotarie në Teksas, duhet të kontrolloni mirë ku e keni hedhur pasi mund të jeni fituesi i 22
LISTA E PLOTË/ Shpallen fituesit e konkursit për policë Pas përfundimit të katër fazave të testimit në qarqe, kanë fituar të drejtën për vijim e garës drejtën 1040 kandidatë ng
Nga 1 tetori, shqiptarët do të përgjohen me dedektivë në Zvicër Në Zvicër, midis viteve 2009 dhe 2016, detektivët u përdorën në rreth 220 hetime në vit. Dy të tretat e atyre që u përsh