999 rezultate për

fituesi

Van Basten parashikon fituesin e çiftit Juventus-Ajax Legjenda holandeze Marco Van Basten, ka folur për sfidën e mbrëmjes së sotme në Champions mes Juventusit dhe Ajax-it. Pë
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Fituesin e shpallin sondazhet, apo zgjedhjet! Alfred Peza Shumë media kanë botuar sot një deklaratë të Kryetarit të PD, Lulzim Basha,duke u fokusuar tek dy me
Këngëtarja e thotë troç: Në Festivalin e RTSH-së fituesi u zgjodh 3 ditë para (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Gjesi" ishte këngëtarja e njohur Eliza Hoxha, e cila ndër të tjera ka rrëfyer publikisht
Pse fituesit e lojërave olimpike jetojnë më gjatë Dëshironi të zgjasni jetën deri në tre vite? Është shumë e lehtë: mjafton të fitoni një medalje olimpike. Lajm i mirë
Fabregas zgjedh fituesin e Champions-it Cesc Fabregas i cili luan aktualisht me skuadrën e Monacos ka bërë parashikimin e tij se cila skudër fiton Champions-in
Hidhet shorti i Europa League: "Ferr" për Arsenal, derbi spanjoll e Chelsea me fat Hidhet ditën e sotme edhe shorti i Ligës së Europës, pas atij të Championsit që rezervoi përballje të zjarrta. Skuadr
Një gjysmëfinale e mundshme Barcelona-Liverpool Barcelona dhe Liverpool mund të përballën në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve nëse të dyja e kalojnë faqen çerekfinal
E FUNDIT/ Këto dy çifte do të përcaktojnë gjysmë finalen e Champions- Kompeticioni më i ndjekur i futbollit në Europë, UEFA Champions League, hodhi sot shortin. Shorti në kohë reale 12:0
Veprimi i pafalshëm i Ronaldo-s qe i rrezikon Champions-in (VIDEO) Tashmë frika tek Juventusi sa vjen e shtohet. "Zonja e Vjetër" është në ankth kjo për faktin se Cristiano Ronaldo rrezik
Fituesi i festivalit “Eurovision” 2014 Conchita, bën ndryshim drastik në pamjen e tij (FOTO LAJM) Fituesi i festivalit “Eurovision” në vitin 2014, Thomas Neuëirth, i njohur nga të gjithë si Conchita Wrust, tërhoqi vëme
Mbahet gara e kimisë në Kosovë, fituesit përfitojnë bursë në shkollën Mehmet Akif Sot shkollat Mehmet Akif kanë mbajtur në 19 komuna të Kosovës garën e kimisë. Në të moren pjesë me qindra nxënës të klas
Ambasada: Fitues të Lotarisë amerikane, kujdes nga mashtruesit Ambasada amerikane në Tiranë me anë të një postimi në profilin zyrtar të Facebook ka bërë një njoftim të rëndësishëm duk
SHBA, fituesi i lotarisë miliardere në kërkim Në Karolinën e Jugut vazhdon gjahu për miliarderin me fat. Bëhet fjalë për fituesin e çmimit më të madh të lotarisë në t
ALBtelecom sjell dashurinë në kohën dhe në vendin e duhur! Mbrëmja e së enjtes përzgjodhi fituesit e dytë të shorteut më të shumëpritur të këtij sezoni: Dashuria në Kohën e Duhur!
Shpallet fituesi i tenderit në garën për aeroportin e Kukësit Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garë
Ervini shpallet fituesi i edicionit të parë të Hell’s Kitchen (VIDEO) Ervini është fituesi i edicionit të parë të në Hell’s Kitchen Albania. Ai erdhi në HKA pas një eksperience 5 vjeçare
Real Madrid është fituesi i Kupës së Botës për Klube (VIDEO) Real Madrid ka fituar me rezultatin 4-1 kundër Al-Ain në "Zayed Sports City Stadium". Madrilenët e nisën furishëm pj
Bëhet vullneti i publikut, Fifi dhe Mc Kresha marrin çmimin e rëndësishëm Sot është nata finale e “Kënga Magjike”, natë që ka nisur me shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij vit
Shikoni për kë ka votuar gazetari, Besnik Dizdari për fituesin e Topit të Artë Shqipëria ka votuar Antoine Griezmannin të parin për “Topin e Artë”. Në këtë votim vendi ynë përfaqësohet nga Besnik Diz