999 rezultate për

fitorja

Muriqi: Eshtë më e rëndësishme fitorja, se sa shënoj unë apo jo Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren
Man City rikthehet te fitorja në Premierligë kundër Crystal Palace (VIDEO) Pasi pësoi disfatë me rezultat 2:0 në xhiron paraprake në Premierligës kundër Wolves, Manchester City i Pep Guardiolës i
Tirana rikthehet te fitorja, mposht Laçin Tirana ia doli të triumfonte në ‘Selman Stermasi’ ndaj Laçit. Bardheblutë u rikthyhen te rezultatet pozitive teksa kishi
Deri në orët e mesnatës, si u festua fitorja e Kosovës në rrugët e kryeqytetit (VIDEO) Festa e tifozëve shqiptarë ishte e madhe pas fitores së Kosovës 2-0 kundër Malit të Zi. Njerëzit dolën nëpër rrugë të
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë vështirëson ëndrrën "Euro 2020", si kualifikohet Kosova (FOTO LAJM) Kosova do ta ketë shumë të vështirë kualifikimin në Euro 2020 prej ndeshjeve që po zhvillohen në kuadër të fazës së grup
Kërkohet vetëm fitorja, Reya ideon formacionin anti-Turqi Shqipëria do të luajë një finale të vërtetë në Stamboll përballë Turqisë vendase, pasi çdo rezultat tjetër përveç fitore
Fitorja e Albin Kurtit, Basha: Kosova votoi për ndryshim Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas zgjedhjeve në Kosovë, ku ka uruar dhe opozitën që u votua për të qeverisur vend
Vuçiç: S'më gëzon fitorja e Albin Kurtit, do kemi bisedime të vështira Për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë ka reaguar edhe Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçic. Ai ka deklaruar në një
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po
Barcelona rikthehet te fitorja, Messi rikthehet te dëmtimi (VIDEO) Barcelona e ka rigjetur rrugën e fitores në La Liga pasi e mundi 2:1 Villarrealin, por nuk mund të jetë plotësisht e qet
Zhang i pamundur në derbi në Serie A: Fitorja e fundit e Milan është në 2016 Historia thotë Inter: derbi i mbrëmjes së sotme do të jetë ai numër 224, në 170 sfidat e kampionatit zikaltrit kanë fitu
Arsenalit i ikën fitorja nga duart, Watford i merr një pikë (VIDEO) Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbe
Super fitorja e Kombëtares, reagon Rama (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas fitores së kombëtares shqiptare kundër Islandës. Ai ka postuar në rrjetet sociale n
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Chelsea-Leicester, Lampard i duhet fitorja e parë Pas dy paraqitjeve bindëse, por që nuk mori rezultatet që dëshironte, Chelsea do të kërkojë sot fitoren e parë me Lampar
Basha uron homologun grek: Fitorja juaj, shembull e frymëzim edhe për Shqipërinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Kyriakos Mitsotakis për fitoren e tij në zgjedhjet e përgjithshme
Reja: Na duhej fitorja Edoardo Reja mori fitoren e parë kuqezi dhe ishte si një çlirim. Në lidhje direkte me Supersport, trajneri italian u pye
Si ndikon fitorja ndaj Bullgarisë në rënditjen e Kosovës (FOTO LAJM) Përpos tri pikëve të rëndësishme në garën për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian 2020, Kosova i ka fituar edhe 18.9
Na duhet fitorja e dytë, nis sfida Islandë-Shqipëri Nisi pak minuta më parë ndeshja mes Islandës dhe Shqipërisë në Rejkjavik. Kjo është sfida e parë nën drejtimin e tra
Kualifikueset e "Euro 2020", Berisha e Kaçe besojnë te fitorja (VIDEO) Kombëtarja shqiptare do të luajë të shtunën sfidën me Islandën për kualikueset e "Euro 2020". Nën drejtimin e Edy Rejas,