999 rezultate për

fitore

Pas fitores tenistike ndaj Fiorentinës, Insigne ka një mesazh për Juventusin Lorenzo Insigne është shprehur i lumtur me skuadrën e tij në fitoren 6-0 të Napolit ndaj Fiorentinës në kuadër të xhiros
PSG mposht minimalisht Angers dhe kap përkohësisht kreun (VIDEO) Skuadra e Paris Saint Germain ka fituar minimalisht në javen e 20’të në Ligue 1 të Francës. Ekipi i Pochettinos arrit
Chelsea fitoi minimalisht ndaj Fulham, Lampard: Duhet ta thyeni akullin, e merituam fitoren sonte Menaxheri i Liverpool, Frank Lampard, është shprehur i kënaqur me fitoren e Chelseat të cilën e arriti ndaj Fulham në ku
Rikthehet Broja, gol dhe asist në fitoren e Vitesses (VIDEO) Armando Broja nuk mund ta fillonte më mirë vitin 2021. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ka luajtur sot ndeshjen e parë
Premtoi se do të zhvishej pas fitore, tifozja e "çmendur" mban fjalën (FOTO LAJM) Lazio arriti një fitore të madhe mbrëmjen e djeshme kundër Romës, pasi të besuarit e Simone Inzaghit triumfuan me rezult
Brdaric: E njohim mirë Kukësin, do luajmë për fitore Trajneri i Vllaznisë Thomas Brdaric doli këtë të enjte para mediave për të folur për sfidën e të premtes ndaj Kukësit. V
Nuk ndodh nga viti 1939 Juve-Genoa, në Kupën e Italisë reziston një tabu 82-vjeçare Fundjava e nxehtë e Serisë A do të paraprihet nga ndeshjet e 1/8- ave të Kupës së Italisë (ky raund është me eliminim di
Shkëlqen Juventus, vjen fitorja e 3 radhazi (VIDEO) Juventus ka fituar 3-1 ndaj Sassuolo duke registruar fitoren e 3 radhazi në Serie A. Ishte Danilo ai që realizoi në m
Mori fitoren e parë me PSG-në, Pochettino nuk e fsheh kënaqësinë Trajneri i Paris Saint-Germain, Maurizio Pochettino është shprehur i kënaqur me fitoren e mbrëmshme ndaj Brest, e cila i
PSG siguron fitoren e parë në drejtimin e Pochettinos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur skuadrën e Brest në kuadër të javes së 19-të të Ligue 1. Parisienët filluan mirë ndes
Tirana kërkon fitoren ndaj Bylisit, formacionet e mundshme të ekipeve Tirana është gati për takimin me Bylisin. Trajneri Nevil Dede mbylli dje përgatitjet për sfidën me ballshiotët, pas një
Vlora "nën ujë", evakuohet një familje në fshatin Fitore Moti i keq që ka përfshirë vendin prej ditësh ka sjellë përmbytje në disa zona. Gjatë natës prurjet vijuan në Vjosë,
Fitore e vogël, Twitter i pezullon përgjithnjë llogarinë Donald Trump Platforma sociale, Twitter njoftoi se ka vendosur t’ia pezullojë përgjithmonë llogarinë e presidentit në largim të Shtet
Festë e "çmendur" në Shkodër pas fitores me Teutën (VIDEO) Vllaznia ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme, teksa ka mposhtur me rezultatin 1-0 Teutën, duke i shkaktuar këtyre
E rreshtuar me Milanin, Rangers dhe Olimpiakos! Teuta është mes 14 ekipeve të pamposhtura në Europë Në këtë sezon të ri ka vetëm një skuadër në Superiore që nuk e ka pësuar ende humbjen e parë. Bëhet fjalë për skuadr
Derbi italian, Milan-Juventus: Formacionet e mundshme Sonte (e mërkurë) do zhvillohet super sfida mes dy skuadrave të mëdha, AC Milan kundër Juventusit. Të dy skuadrat jan
Pirlo: Kemi probleme në skuadër por do të luajmë për fitore ndaj Milanit Juventusi do të takohet me Milanin në “San Siro” në një situatë ndryshe nga vitet e shkuara, pasi Zonja e Vjetër është
3 ndeshje pa fitore për Liverpool, Southampton i bën "gjëmën" (VIDEO) Liverpool është mposhtur 1-0 nga Southampton duke regjistruar ndeshjen e 3 radhazi pa fitore. Ishte goli Danny Ings n
Barcelona fiton me shumë vuajtje (VIDEO) Barcelona ka fituar me shumë vuajtje 0-1 ndaj Huesca. Ishte mesfushori Frenkie de Jong që realizoi në minutën e (27'
Formacionet zyrtare, Juventusi kërkon fitoren ndaj Udineses Juventus pret në shtëpi në orën 20:45 Udinese. Bardhezinjtë kërkojnë ta nisin mbarë Vitin e Ri ndaj vetëm fitorja ju