999 rezultate për

fisnik

Nuk kursehet, Fisniku surprizon Fjollën me dhuratën më të fundit (FOTO LAJM) Fisnik Syla ka treguar gjithnjë se është shumë romantik dhe shpeshherë e surprizon Fjollën me dhurata të bukura. Së f
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Zbulohen detajet e dasmës, Fjolla dhe Fisniku do të martohen pas disa javësh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
I lidhur me Fjolla Morinën, biznesmeni: Më ka ndryshuar jetën (FOTO LAJM) Pas arrestimit, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja kanë treguar se janë
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Dasmë me 300 të ftuar, detaje nga ceremonia VIP e Fjolla Morinës dhe biznesmenit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e këngëtares Fjolla Morina me biznesmenin Fisnik Syla po kalon në një etapë tjetër. Pasi bëri publike lidhje
Fjolla thyen arrestin e shtëpisë për Fisnikun: Dashuri! Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
"U shtuam", pas propozimit romantik zgjerohet familja e Fjollës dhe Fisnikut (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe m
Fjolla zyrtarizoi lidhjen me Fisnikun, reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrest
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Pas gjestit fisnik, Arsenali "injoron" Ozil për Ligën e Kampionëve Mesut Ozil ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, për arsye të mira. Futbollisti tregoi zemrën e tij të mad
Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares, pranon lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngë
Koronavirusi i merr jetën zyrtarit të lartë, reagon PS: Humbëm aktivistin më fisnik dhe energjik (FOTO LAJM) Deputeti Damian Gjiknuri ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të ish-kreut të AKU-së, Syrja Binaj, i cili ishte prek
"Njeri fisnik", Besa Kokëdhima zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka uruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ babain e saj, Koço Kokëdhima në ditën
Fenomeni tregon arsyen fisnike pse klubi i tij nuk bëri teste për koronavirusin Presidenti i Valladolid, legjenda Ronaldo Luis Nazario da Lima, ose ndryshe “Fenomeni”, ka folur për adresën zyrtare të
Armani ka tashmë një mision fisnik: Të gjitha fabrikat punojnë vetëm për mjekët Giorgio Armani ka bërë një njoftim special së fundmi. Të gjitha fabrikat e tij të prodhimit të modës do shndërrohen në p
Të hijshëm dhe fisnikë, kështu dukeshin në rini figurat historike (FOTO LAJM) Ne jemi mësuar të shohim shkencëtarë të famshëm dhe njerëz të tjerë në librat e historisë, kur ata tashmë ishin të rritu
Ikni q*uni! Fisnik Ismaili shpërthen keq ndaj Kurtit dhe Vetëvendosjes Një reagim i fortë ka ardhur nga Fisnik Ismaili, një ndër të parët e Vetëvendosjes, në drejtim të kryeministrit Albin Ku
Meghan thyen rregullat e Mbretërisë, por këtë herë për një arsye fisnike (FOTO LAJM) Meghan Markle di se si të zgjedhë një veshje të thjeshtë, por praktike, për t’u veshur në dëborë. Kanë kaluar vetëm disa
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë