999 rezultate për

fiorentina

Roma pëson humbje dramatike në shtëpi ndaj Fiorentinës (VIDEO) Fiorentina ka mposhtur sot Romën në "Stadio Olimpico" me rezultatin e përgjithshëm 2-0, ndeshje e vlefshme për javën e 3
Fiorentina dyfishon rezultatin ndaj Romës (VIDEO) Fiorentina ka dyfishuar rezultatin ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar glin është sulmuesi argjentinas
Astori luan akoma? 31-vjeçari lejohet të jetë pjesë e Fiorentinas në FIFA 18 EA Sports ka njoftuar se, pas konsultimeve me Fiorentinën, ata do të mbajnë Davide Astori në skuadrën e tanishme për nde
Pas vdekjes së Astorit, Fiorentina kërkon shqiptarin? Pas vdekjes së papritur të kapitenit të tyre, Davide Astori, drejtuesit e Fiorentinës janë duke menduar futbollistin e r
Jeta vazhdon! Fiorentina shënon golin e parë pa Astorin, por çfarë ndodhi më pas? (VIDEO) Fiorentina ka gjetur golin e parë pas vdekjes së kapitenit Astori në ndeshjen ndaj Beneventos. Artemio Franchin është
Faleminderit! Fiorentina i përlot të gjithë me klipin për Astorin (VIDEO) Humbja e kapitenit të tyre e ka prekur shumë skuadrën e Fiorentinës, e cila sëfundmi i ka kushtuar edhe një klip të ndje
Fiorentina e gjitha në këmbë për nderë të të ndjerit kapiten (VIDEO) Nuk është më futboll, është jetë. Nuk është më në fushë të gjelbërt, është kudo. E gjithë Fiorentina po e ndjen mung
Ish-klubet e Astorit tërheqin numrin 13 për nder të tij Cagliari dhe Fiorentina zyrtarisht kanë vendosur për të nderuar Davide Astorin duke tërhequr numrin 13-të përgjithmonë n
Fiorentina bën gjestin e vitit pas vdekjes së Davide Astorit Klubi italian Fiorentina ka bërë një nga gjestet më të mira, në nder të lojtarit të tyre, Dvide Astori që ndërroi jetë d
Si u pasqyrua vdekja e Astorit në shtypin italian Shtypi sportiv italian është fokusuar tek vdekja e Davide Astorit. Ai gjendet në të gjitha faqet e para ta gazetave spor
Olsi lëndohet, Fiorentina reagon menjëherë (FOTO LAJM) Olsi Klosi është një ndër finalistët e i cili nuk arriti dot të rrëmbente kupën e fitores por që u kthye në qendrën e vë
2 fakultete e 3 mastera, shteti i mbyll dyert doktoreshës së verbër (VIDEO) Mungesa e shikimit që në moshën 5-vjeçare, nuk e ka penguar Fiorentinën, që të heq dorë nga dëshira e saj për shkollim.
Fiorentina, mundësia që Inter të bëjë kthesën ka ardhur Java e 20-të e Serisë A ngre siparin me dy ndeshjet e ditës së sotme, Fiorentina – Inter dhe Chievo – Udinese. Pa dyshim
Fiorentina dhe Milan e mbyllin me paqe (VIDEO) Milani nuk ka arritur të shkojë më shuëmse një barazim 1-1 kundër Fiorentinës. Ishte djali i Diego Simeones që arrit
Djali i Diego Simeones dënon Milanin, Fiorentina kalon në avanazh (VIDEO) Milan nuk di të vazhdojë ecurinë me fitore radhazi. Pasfitores në shtesë me Interin kuqezinjtë e shikojnë vetën në disav
Fiorentina nuk e lejon Juventusin që t'ia rrëmbejë talentin e radhës Juventusi kërkon të bëjë sërish pazar te Fiorentina. Pas Bernardeschit, bardhezinjtë po synojnë t’i rrëmbejnë klubit vjo
Olsi dhe Fjorentina përballen LIVE, ai ja plas në fytyrë për të dashurën e re Në fundvit njerëzit bëhen më të dashur, jo më kot Kelvi dhe Dojna në Pop Culture mundësuan një ballafaqim mes Olsit dhe
Notat e lojtarëve në ndeshjen Juventus - Fiorentina (FOTO) Juventusi fitoi kundër Fiorentinas me rezultat të ngushtë 1-0 në javën e pestë të Serie A. Golin e vetëm në takim e shën
Olsi dhe Fjorentina pajtohen dhe i lënë pa fjalë të gjithë (FOTO LAJM) Olsi dhe Fiorentina janë një nga ciftet me të përfolur për lidhjen e tyre si brenda dhe jashtë shtëpisë së famshme të 'B
Zgjidhet formacioni më i mirë i javës në Serie A Me mbulljen e javës së tretë të Seria A, kampionati italian është njohur he meperformancave të rradhës nga lojtarët e pë