999 rezultate për

finos

"Mos ma drejto mua atë gishtin....!" Plas mes deputetëve të PS (VIDEO) Në mbledhjen që u zhvillua sot në Komisionin e Ligjeve, deputeti Bashkim Fino iu drejtua Avokatit të Shtetit, Artur Meta
"IT-ja, prijani, hiqjani…", tensione në Kuvend mes Ruçit dhe Finos Në seancën e sotme plenare në Kuvend, një moment acarimi u shënua mes deputetit socialist Bashkim Fino dhe kryeparlament
Shulku i përgjigjet Finos për financat: Informohu më mirë Vetëm pak ditë përpara Asamblesë Zgjedhore të 7 Shkurtit, ku do të votohet për presidentin dhe strukturat e reja drejtue
Duka-Finos: Ke aktivizuar kriminelë që kam frikë t'ju përmend emrat Debati i parë publik mes dy kandidatëve potencialë për kreun e FSHF-së, Armando Duka dhe Bashkim Fino, në Top Channel, u
Shpëtim Hala i bashkohet Dukës dhe Finos për postin e presidentit të FSHF-së Në ditën e fundit të dorëzimit të dokumentacioneve dhe kandidimeve, më 18 janar, skuadra e Delvinës ka propozuar surpriz
Kush është bjondia bukuroshe e cila zëvëndëson Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë zyrtare kandidimi i Bashkim Finos për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Si rrjedhojë, F
SOT NË '97/ Bashkim Finos i bëjnë pritë në Bushat, arrestohet vrasësi i 6 familjarëve në Fushë-Krujë Gjëndja në të gjitha qytetet e Shqipërisë është e nderë, ku grupe banditësh të ndryshëm kanë kontrollin e shumë zonave n
Sëmundja, qeveria i akordon fond për herë të tretë Bashkim Finos Deputeti i partisë socialist Bashkim Fino prej disa kohësh vaun nga një sëmundje e rëndë dhe është hera e tretë, sot që
Ja batutat thumbuese të Ndokës e Finos për Merkel Mjaft batuta janë hedhur dje në Komisionin e Ligjeve, ku u janë kërkuar deputetëve që të hiqnin makinat para Kryesisë së
Gruaja e Barzaglit "ndez" plazhin e Portofinos (FOTO LAJM) Maddalena Nullo e sapo martuar me futbollistit italian të Juventus, Andrea Barzagli ka ndezur plazhin e Portofinos. Ajo