999 rezultate për

fino

Grabitet sërish argjendaria e kunatit të Bashkim Finos Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Ngjarja
Bashkim Fino kapet mat: Nuk ua ndan sytë deputeteve (FOTO LAJM) Mbase për ne që e ndjekim politikën nga jashtë, deputetët e rinj të opozitës, të cilët morën mandatet që lanë deputetët
Fino Metës: Shtyve zgjedhjet se donte Luli, Presidenti i përgjigjet me batutë Është shoqëruar me batuta dhe hedhje e pritje fjalësh diskutimi mes Bashkim Finos dhe Ilir Metës në Kuvend, ku ky i fund
"Mos ma drejto mua atë gishtin....!" Plas mes deputetëve të PS (VIDEO) Në mbledhjen që u zhvillua sot në Komisionin e Ligjeve, deputeti Bashkim Fino iu drejtua Avokatit të Shtetit, Artur Meta
Manchester United finovon automatikisht kontratën e Rashford: Sa do të paguhet Manchester United po bën të pamundurën për të mbajtur Marcus Rashford larg merkatos teksa Real Madrid dhe Barcelona e ka
Fino: Do jepja dorëheqje si Kryeministër Ish-kryeministri Bashkim Fino, thotë se do të jepte dorëheqjen nga posti i kreut të qeverisë. Teksa ka komentuar përgjim
"IT-ja, prijani, hiqjani…", tensione në Kuvend mes Ruçit dhe Finos Në seancën e sotme plenare në Kuvend, një moment acarimi u shënua mes deputetit socialist Bashkim Fino dhe kryeparlament
Qielli në Kosovë pushtohet nga një fenomen i veçantë Në këtë pamje dallohet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell. Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra
Grabitësit vjedhin miliona në shtëpinë e të afërmit të deputetit shqiptar Disa grabitës kanë vjedhur shtëpinë e njëri prej të afërmve të deputetit socialist, Bashkim Fino. Mësohet se ngjarja ka
Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM) Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkr
Fino: E mbështes kandidimin e Veliajt, ka bërë gjëra të jashtëzakonshme Një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, ish kryeministri Bashkim Fino, shprehet pro rikandidimit të kryebashki
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM) Djali i deputetit socialist Bashkim Fino, Redi Fino është martuar me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish-drejtor i Agjencisë
Debati në Kuvend, deputetët xhelozë për sekretaret dhe makinat Komisioni i Ligjeve mori dje në shqyrtim buxhetin vjetor të institucioneve të drejtësisë. Në mbledhjen e komisionit u sh
"Mos qesh, por bëj detyrën aty", kush e acaroi Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Replikat mes deputetit të PS, Erion Braçe dhe ministrit Arben Ahmetaj, janë përcjellur edhe tek debutetët e tjerë, ku nj
Zbardhet sherri në Kuvend, Fino: Do vij te shtëpia jote Myslim Opozita mori dje pjesë në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, ku ka zbatuar sërish strategjinë e saj për të mos lejuar pu
Plas tek Ligjet, Bashkim Fino i mbyll mikrofonin Flamur Nokës Komisioni i Ligjeve është shoqëruar me debate e replika të forta mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës. Demokrat
Plas "sherri" në komision e Tahirit, PD-PS debat për postin e kryetarit Ka kaluar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit Hetimor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Paloka ka akuzuar Felaj
Fino i përgjigjiet Dukës: Nuk është e vërtetë që jam tërhequr nga ankimimi në CAS Ish-kandidati për president të FSHF-së, Bashkim Fino, ka reaguar pas fjalëve të thëna nga presidenti në detyrë, Armand D
Reagon Fino pas vendimit të gjykatës për të mos regjistruar zgjedhjet për kreun e FSHF-së Rivali i Armando Dukës në zgjedhje e 7 shkurtit, Bashkim Fino, pas vendimit të gjykatës për të mos regjistruar zgjedhjet
Idrizi: Votova Finon, por respektoj fituesin e zgjedhjeve Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, kishte parashikuar një erë të re në FSHF, por ajo nuk erdhi. Zgjedhja e Dukë