Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

filomena

Prezantuesja në Eurovizion, kërkesë publike Eugentit: Bëj tatuazh emrin tim Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e sotme në Eurovizion. Prezantuesja e Eurovision 2018, Fil
116-vjeçarja: Ja sekreti i jetëgjatësisë time (FOTO-LAJM) Filomena Taipe Mendoza është 116 vjeç dhe tregon se sekreti i jetëgjatësisë së saj është qumështi i deles dhe mishi i dh