999 rezultate për

fillimisht

I ra me grusht, si plasi sherri mes kuksianëve në Durrës që shkaktoi tragjedinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës në zonën e njohur si "Plepa". Pas një sherri për bllokimin e
Kampion i Evropës, Coutinho: Vështirë ta përshkruaj, do të kthehem fillimisht në Barcelonë Njëri nga problemet e shumta të Ronald Koemanit te Barcelona do të jetë të zgjidh të ardhmen e Philippe Coutinhos. Me
Bayerni shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Chelsea (VIDEO) Bayerni nuk di të ndalet. Pas dy golave në pjesën e parë, bavarezët kanë shënuar edhe dy të tjerë në pjesën e dytë. F
"Vazhdojnë këta", Vesa Luma s'ua përton komentuesve serb (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, duket se ka marrë komente fyese nga ana e serbëve, pasi po përkrah nismën, me të cilën i
Befasohet Chelsea, Sheffield dyfishon rezultatin (VIDEO) Sheffield është duke bafasuar "blutë e Londrës", pasi janë dukë udhëhequr me avantazhin e dy golave. Fillimisht McGol
Plane për fundjavë në plazh, mësoni fillimisht si do të jetë moti Nëse po planifikoni që fundjavën ta kaloni pranë detit,duhet tju themi se koha do të jetë e paqendrueshme. Sinoptikanët
Flet e dashura që nxorri në pritë Billën: Isha e lidhur me të dy Ka nisur seanca për caktimin e masës së sigurisë për Adiola Lakrën, vajza që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekuran Bil
Vrasja e dyfishtë në Pejë, dyshohet se 58-vjeçari fillimisht ka vrarë 17-vjeçaren e më pas veten Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur të shtunën në Vitomiricë të Pejës. Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e së sh
Çfarë goli, pamje që tregojnë se Messi është magjik VIDEO) Leo po përgatitet më së miri për rinisjen e sezonit në Spanjë. Në stërvitjen e fundit, para ndeshjes në udhëtim ndaj
Po bëni plane për javën që vjen, fillimisht mësoni si do të jetë moti Java që vjen do të karakterizohet nga mot i paqëndrueshëm dhe reshje shiu. Sipas shërbimi Meteorologjik Ushtarak, mun
Një përbindësh për sulmin, zbulohet ëndrra e madhe e Paraticit për verën e 2021 Nuk është një mister që Juventusi kërkon një pykë për të marrë vendin e Higuainit. Në krye të listës janë Milik dhe Ikar
Kafja më e famshme në rrjet, si ta bëni shumë thjeshtë në shtëpi (VIDEO) Në rrjete sociale, kafeja Dalgona është e preferuara e momentit. Përpos faktit që nuk kërkon shumë përbërës dhe përgatit
7 të infektuar me koronavirus, rifillimi i futbollit në Rusi në dyshim Rusia ka programuar për të rifilluar kampionatin në datën 21 qershor, por në ditët e fundit rastet me koronavirus në sht
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Tottenham bën ofertë zyrtare për mesfushorin e Barcelonës Mesfushori brazilian i Barcelonës Arthur është një nga më të kërkuarit në këtë merkato verore, pasi fillimisht ishte Int
E RRALLË/ Shi meteorësh në Lushnjë (VIDEO) Një shi meteorësh është parë dje nga banorët e Lushnjës. Kanë qenë të shumtë njerëzit që fillimisht u alarmuan nga pamje
Kafja më e famshme në rrjet, si ta bëni shumë thjeshtë në shtëpi (VIDEO) Në rrjete sociale, kafeja Dalgona është e preferuara e momentit. Përpos faktit që nuk kërkon shumë përbërës dhe përgatit
Flet zyrtari i lartë: Sezoni të rifillojë vetëm kur të gjithë futbollistët të … Sezoni aktual në Angli duhet të fillojë vetëm kur të gjithë lojtarët të jenë testuar për COVID-19, deklaron CEO-ja i Sho
Trezeguet flet për karrierën e tij te Juventus David Trezezguet ka luajtur për 10 vite me fanellën e Juventusit, duke fituar trofe të shumtë. Sulmuesi francez është ri
Kafja më e famshme në rrjet, si ta bëni shumë thjeshtë në shtëpi (VIDEO) Në rrjete sociale, kafeja Dalgona është e preferuara e momentit. Përpos faktit që nuk kërkon shumë përbërës dhe përgatit