999 rezultate për

fildes

Nuk duan të shohin babain, fëmijët e Fildes Hafizit nuk dalin në gjykatë Fëmijet e Fildes Hafizit nuk kanë dalë për të dëshmuar duke shmangur kështu përballjen me babanë e tyre. Teksa çështj
Frika se mos lirohet vrasësi i vajzës nga burgu, humb jetën babai i Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
E shkroi pak para se të vdiste, zbulohet letra e babit të Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti Fadil Kasemi. Ama
U vra mizorisht nga ish-bashkëshorti, çfarë ndodh me emrin e gjyqtares Fildes Hafizi Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
U vra me dy plumba mes Tiranës, kolegët mesazhe të ndjera për Fildesin Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka hapur dyert jo si zakonisht për seancat gjyqësore, por për të bërë homazhe në n
SHËNIM/ Që gjaku i Fildesit të mos përkthehet në më shumë zero në llogaritë e shoqatave të grave Nga Albeu.com Vrasja e gjyqtares Fildeze Hafizi si edhe dhuna e vazhdueshme ndaj vajzave dhe grave në Shqipëri k
Vëllai i Fadil Kasemit: Fildesi e shkatërroi si njeri dhe e braktisi Kanë kaluar vetëm pak ditë nga vrasja e Gjyqtares Fildese Hafizi nga bashkëshorti i saj në mes të Tiranës, dhe një versi
Rrëfehet mikja e ngushtë e Fildesit: Më thoshte, kujdes kur rri me mua "Fildesi e dinte se një ditë bashkëshorti do e vriste. Madje kur takoheshim, më thoshte kujdes kur rri me mua". Drita
Rrëfimi prekës i Meritës: Si ish-bashkëshorti më gjuajti me levë dhe më gjakosi nga koka te këmbët (VIDEO) “Jam goditur 40 herë me levë në trup nga ish-bashkëshorti”, kështu rrëfen ekskluzivisht për “Rudina”, Merita Brama nga F
Babai i Fildesit letër Ministrisë së Drejtësisë në 2016: Ma mbroni vajzën Një krim që mund të ishte parandaluar por që s'u bë. E tillë ishte vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi në mes të ditën në
Babai u vrau nënën, kujdestaria e fëmijëve të Fildesit i kalon tezes Gjyqtarja e vrarë vetëm pak ditë më parë nga ish-bashkëshorti ka prekur gjithë Shqipërinë dhe mesa duket ka krijuar edhe
Flet vëllai i vrasësit të Fildesit: Ia kthyen fëmijët kundër Ngjarja e rëndë ku Fadil Kasemi vrau ish-gruan e tij, gjyqtaren Fildes Hafizaj ka tronditur gjithë Shqipërinë. Por vë
Flasin për herë të parë prindërit dhe fëmijët e gjyqtares Fildes Hafizi (VIDEO) Pas ngjarjes tragjike të ndodhur pak ditë më parë, ku ish-bashkëshorti ekzekutoi në mes të rrugës, gjyqtaren Fildes Hafi
Rrëfimi i parukieres: Fildesi ishte tek unë para krimit, dëgjova të shtënën e armës Gjyqtarja e Shkodrës që u ekzekutua dy ditë më parë nga ishbashkëshorti, sapo kishte dalë nga parukeria kur ndodhi ngjar
Vrau gjyqtaren, gjykata cakton masën e arrestit për 53-vjeçarin Gjykata ka caktuar masën e arrestin për autorin e krimit të vrasjes së gjyqtares Fildes Kasemi, ngjarje e cila ndodhi dy
Përcillet për në banesën e fundit gjyqtarja e Fildes Hafizi (FOTO LAJM) Është përcjellë sot për në banesën e fundit, gjyqtarja e ndjerë Fildes Hafizi, e cila u vra dje barbarisht nga ish-burri
U masakrua dje me plumba mes Tiranës, ish-burri e kërcënonte me jetë nga burgu Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me vrasjen e gjyqtares Fildes Hafizi dje në Tiranë. Mësohet se gjatë kohës që
“Më kujtove mamin teta Fildes, edhe atë e vrau babi 2 vite më parë” Më kujtove mamin teta Fildes, edhe atë si ty e vrau babi 2 vite më pare…i thuaj që më mungon - Nga Ejoni Para shokëve
Rrëfehen mikeshat e gjyqtares: Pushimet e fundit të Fildesit me fëmijët Ditën e djeshme humbi jetën Fildes Hafizi e cila u vra pa mëshirë nga ish-bashkëshorti i saj. “Jam me pushime në Tur
Nga drejtoreshë kopshti në gjyqtare, mikesha e gjyqtares: Ju tregoj për Fildesin Majlinda Keta, ish-drejtoresha e Arsimit në Tiranë, e cila ka punuar me Fildeze Hafizin, kur ajo ishte drejtoreshë kopsh