E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

figos

Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e tij
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Vajza e Luis Figos, nis karrierën si modele ndjek hapat e së ëmës Daniela Figo vajza e futbollistit të madh të Portugalisë, ka filluar karierën në fushën e Modelingut, edhe pse është 18
Vajza e Figos nis karrierën si modele (FOTO LAJM) Babai ka qenë një futbollist që shikohej nga e gjithë bota dhe nëna një modele e bukur. 18-vjeçarja Daniela Figo, vaj
Barcelona mendon t'i hakmerret Realit për blerjen e Figos Sipas ‘Don Balon’ Barcelona është shumë pranë marrëveshjes me lojtarin Real Madrdid, Isco. Spanjolli shikohet si zëve
Ronaldo bën një deklaratë të pabesueshme për gruan e Figos Luis Nazario De Lima Ronaldo, ka dhënë një deklaratë tepër interesante për gruan e Figos. Ai ka zbuluar një bisedë me
Ronaldo flet për penalltinë e humbur Pas dramës së djeshme me Austrinë ku Portugalia nuk shkoi më shumë se një barazim duke e gjetur veten me vetëm 2 pikë në
FIFA, propozimi i Figos: Botëror me 48 skuadra Luis Figo, kandidat për postin e presidencës së FIFA-s, shpalos programin e tij, ku një ndër pikat kryesore është rritja
Ja si e përjetoi Manchester City shortin e Champions-it (VIDEO) Futbollistët dukeshin të relaksuar. Disa prej tyre ishin të ulur në yoga në "Carrington Gym". Vincent Kompany dhe Stevan
Asist i Zidane, supergol i Figos (VIDEO) Jo vetëm skuadra aktuale por edhe ish futbollistët e Real Madrid dinë se si të dhurojnë spektakël edhe pas daljes në "pe
Inter në dilemë mes Ranierit dhe Figos Interi rrezikon sërish të bëjë një lëvizje tjetër pankinash. Shkarkimi i Gianpiero Gasperini në fillim të sezonit ishte