999 rezultate për

figo

Plot 42 vjeçe, por zonja Figo duket sa gjysma e moshës së saj (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Barcelona, Real Madrid e Inter, Luis, dhe bashkëshortja e tij, Helen FIgo, janë ndër çiftet më simpati
Figo: Edhe pas largimit të Ronaldos, Real Madrid do shkëlqejë Ish-futbollisti i Real Madrid, Luis Figo ka deklaruar se edhe pas largimit të Ronaldos, Real Madrid përsëri do të mbetet
Figo: Lojtarët e mëdhenj si ai përshtaten me çdo situatë Legjenda e Real Madridit dhe Interit, Luis Figo ka thënë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është i aftë të transferoh
Një ndeshje plot me legjenda na pret, super përballje nostalgjike UEFA ka njoftuar se më 21 prill në orën 16:00, në stadiumin ‘Stade de Geneva’ në Gjenevë të Zvicrës, do të luhet një nde
Barcelona mendon t'i hakmerret Realit për blerjen e Figos Sipas ‘Don Balon’ Barcelona është shumë pranë marrëveshjes me lojtarin Real Madrdid, Isco. Spanjolli shikohet si zëve
Figo: Reali duhet të përforcohet nëse duhet të fitojë Champions Leaguen Luis Figo beson se Real Madrid do të tentojë të përforcohet gjatë merkatos së janarit, në mënyrë që të tentojë mbrojtjen
Ish-lojtari madrilen: Galaktikët e Realit shkonin një orë para në stërvitje Mesfushori aktual i Real Betisit, Javi Garcia ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të UEFA-s në të cilën ka folur
Figo e harron kohën kur ishte lojtar i Barcelonës: Tifoz jam vetëm i Realit Ish-futbollisti portugez, Luis Figo shpreson që skuadra e tij e zemrës Real Madrid ta fitoj këtë ndeshje por edhe kampio
Figo zgjedh fituesin e Botërorit Luis Figo nuk e ka harruar Kombëtaren e ij të cilën nuk arriti ta shpallte kampione Europe në vitin 2004, kur u mund nga
Figo kundërshton Perezin: Po heq dorë nga lojtarët e mëdhenj, tani asnjë lojtar nuk të ndihmon Me janarin që është afër, ikona e Real Madridit, Luis Figo, thotë se ish klubi I tij nuk ka nevojë të përforcohet. P
Figo merr post Drejtuesi nga UEFA Ish-mesfushori i Barcelonës dhe Interit, portugezi Luis Figo është emëruar si këshilltar i futbollit nga UEFA. Figo i
Perez gjëja që di të bëjë më mirë, është të thyejë rekorde Real Madridi do të thyejë rekordin botëror të transferimit me blerjen e Kylian Mbappe për 180 milionë euro. Shifra ës
Fiego komenton largimin e Ronaldos nga Reali: Nuk është fundi i botës! Luis Figo beson se Real Madrid do të jetë në gjendje të përballojë humbjen e Cristiano Ronaldos. “Unë mendoj se askus
Figo: Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve Legjenda e Real Madridit, Figo, beson se Juventusi ka aftësi për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, megjithëse sipas ti
Figo: Ja lojtari më i mirë gjerman Luis Figo ka treguar se kush është futbollisti më i mirë gjerman. Legjenda franceze në prag të ndeshjes së Ligës së Kam
Figo tregon arsyet e forta pse u largua nga Barcelona te Reali Luis Figo ka dhënë një intervistë për faqen e “La Liga”-s, ku ka folur edhe për arsyet që e shtynë të largohej nga Barce
Grabisin dhe terrorizojnë Figon, ja shuma që i vodhën Ish-lojtari i Real Madridit, Luis Figon ka rënë preh e grabitësve të cilët të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë h
Ronaldo, Figo dhe yjet e tjerë që kanë dalë nga Sportingu (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të rikthehet sërish në fushën e klubit ku ka hedhur hapat e arë të karrierës së tij. Sonte në m
Figo: Ja kush do ta fitojë “Topin e Artë” Ylli i Real Madridit, nuk po kalon një sezon të mirë. Në krahasim me statistikat e sezoneve të kaluara, portugezi është
Ronaldo bën një deklaratë të pabesueshme për gruan e Figos Luis Nazario De Lima Ronaldo, ka dhënë një deklaratë tepër interesante për gruan e Figos. Ai ka zbuluar një bisedë me