999 rezultate për

fierit

EMRI/ Gjendet një person i pajetë në Fier Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Levan të Fierit. Mësohet se trupi i përket Flamur Çervadakun, 56
"I ishte futur me kokë" shtëpisë dhe po vidhte, fqinjët e nxjerrin zbuluar fierakun Policia e Fierit ka arrestuar një 37 vjeçar teksa po vidhte një banesë në lagjen “8 Shkurti”. Pas marrjes së një tele
Arrestohen 3 "të fortit" e Fierit, çfarë u gjeti policia në makinën e blinduar Policia e Fierit ka arrestuar 3 shtetas, të cilëve gjatë kontrollit në mjet iu gjetën armë zjarri. Sekuestrohen 2 arm
Prokuroria kërkon burg, Salianji nuk ndalet e publikon përgjimet e reja (VIDEO) Ervin Salianji, ish-deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme në një deklaratë për mediat ka publikuar
Aksident në Fier, makina përplas 11 vjeçarin Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Roskjovëc. Një automjet tip "Iveko" ka përplasur një të mitur. 11 vjeçarii
Në gjendje të mjerueshme ekonomike, 16 vjeçari i jep fund jetës Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 16 vjeçar ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është vetëvarur di
Interpoli kap kriminelin e Fierit, eliminoi 1 person dhe tentoi të 2-tin brenda ditës Skuadra e ekstradimeve në policinë e Londrës i ka dhënë fund fshehjes 24 vjeçare të një shqiptari. Top Channel ka mës
Gratë tironse bëjnë namin, shtiren si kliente dhe vjedhin minimarketin në Fier Policia e Fierit ka kapur në flagrancë e gra të cilat tentuan të vidhnin një minimarket. Janë arrestuar shtetaset A.M
Digjen mbi 500 rrënjë ullinj në Fier Kodrat e fshatit Petovë në njësinë administrative Mbrostar të Fierit janë përfshirë nga zjarri. Burimet nga vendngjar
Krimet e Rënda marrin përsipër sherrin me armë mes 2 familjeve në Levan Në Fier, specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spi
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Si nisi konflikti mes 2 familjeve që filloi në Levan dhe vijoi në spitalin e Fierit Ngjarja që tronditi Fierin mbrëmjen e së shtunës nisi në Levan. Dy familje u përfshinë në një konflikt në një lokal dhe
2 në reaminacion, mjekët flasin për gjendjen e 5 të plagosurve në Fier Mjekët e spitalit të Fierit thonë se gjendja e 5 të plagosurve nga sherri i një dite më parë janë jashtë rrezikut për je
Ngjarja në spitalin e Fierit, Babai shkoi për të vizituar të birin e plagosur por u qëllua me armë zjarri Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti mes disa të rinjëve në Fier, që përfundoi me të shtëna me armë zjarri brenda S
FIER/ Të shtëna me armë zjarri brenda spitalit, 3 të plagosur (VIDEO) Tre persona raportohet se janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në qytetin e Fierit mbrëmjen e sotme (31 gusht). R
Aksident tragjik në Levan-Tepelenë: Vdes njëri, tjetri rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit në aksin rrugor Levan-Tepelënë. Një makinë ka përplasur një motor.
DETAJE/ I pret rrugën dhe qëllon me breshëri autobusin me pasagjerë Një person, i identifikuar tashmë nga policia e rendit të Fierit, por që nuk i është bërë publik emri, ka dalë nga mjeti
Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Mbytet 29-vjeçari në plazhin e Zvërnecit Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës. Informacion paraprak Rreth orës 16:56, në plazhin e
15 të pickuar: Gjarpri dhe merimanga e zezë bëjnë kërdinë në Fier Teksa jemi në kulmin e sezonit veror problemet insektet dhe mungesa e kontrollit të zonës së infektuar po shqetëson shum