999 rezultate për

fier

Merr flakë gjatë ecjes një autobus me pasagjerë në Fier Një ngjarje e rëndë pa viktima ka ndodhur në Fier ku një autobus me pasagjerë mësohet se ka marrë flakë në ecje e sipër.
"Unë të dua ty", arrestohet Fieraku që ngacmonte të miturën 30 vjet më të vogël Policia e Fierit arrestoi gjatë ditës së djeshme një 47-vjeçar, i cili përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë 17-v
Mashtrojnë të miturin me "Play Station", tre të rinjtë vjedhin familjen e pasur nga Fieri Një 22-vjeçar u arrestua nga Policia e Fierit pasi rezultonte i shpallur në kërkim për vjedhje. Aris Zhavaru me banim
Kërkon t'i arrestojnë babanë, 15-vjeçari: Nuk duroj dot më Një adoleshent 15 vjeç, ka kërkuar që policia t'i arrestojnë babain, pasi ky i fundit, sipas dëshmisë së djalit, e dhuno
Babai e nxjerr në rrugë, 15-vjeçari e denoncon për dhunë Policia e Fierit ka vënë në pranga një 41-vjeçar pasi akuzohet për dhunë ndaj djalit të tij 15-vjeçar. Burime zyrtar
90 kg drogë dhe armë në banesë, arrestohen dy vëllezërit në Fier Policia e Fierit ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej rreth 90 kg drogë dhe ka vënë në pranga dy vëllezër. Polici
10 pako me drogë në makinë, arrestohet fieraku në Kakavijë Policia ka kapur dhe sekuestruar 6 kg lëndë narkotike, kanabis Sattiva si dhe ka vënë në pranga një shtetas. Policia
TRAGJIKE/ U fut për t’u larë, 19-vjeçari mbytet në liqen në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurjan të Roskovecit, ku një 19-vjeçar është mbytur në liqen. Burime zyrtare nga po
Shpërndante heroinë, arrestohet 28-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 28-vjeçar pasi u kap me 22 doza lëndë narkotike, heroinë. Policia bën me dije
Ngjarje të rënda, dy persona vetëvriten në Fier y ngjarje të rënda kanë ndodhur në Fier gjatë ditës së djeshme. Mësohet se dy persona i kanë dhënë fund jetës. Rasti
Do t'a trafikonte në Itali, kapet fieraku me furgonin plot me drogë (VIDEO) Policia e Fierit ka sekuestruar 78 kg lëndë narkotike kanabis, si dhe ka vënë në pranga një shtetas. “Në dalje të qyt
Aksident i rëndë, plagosen dy fëmijë në Fier Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Fier ku kanë mbetur të plagosur dy fëmijë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e
“Fituam Lotarinë Amerikane, por atje...”, historia e çiftit nga Fieri që do t’u emocionojë “Që kur isha e vogël ëndërroja të jetoja në Amerikë, për shkak të këngës së Krishtlindjeve.” Dhe një ditë, vajza nga
Arrestohet përgjegjësi i Përmbarimit në Fier, akuzohet për korrupsion Policia e Fierit ka vënë në pranga përgjegjësin e zyrës përmbarimore në Fier, pasi akuzohet për veprën penale “Korrupsio
Mbillnin hashash në shtëpi, arrestohet burrë e grua nga Fieri Policia e Fierit ka vënë në pranga një 43-vjeçar për akuzën “kultivim të bimeve narkotike”. Si rezultat i kontrolli
Aksident i rëndë në Fier, humb jetën 61-vjeçarja Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Përplasja ka ndodhur në fshatin
Ruçi luan "all in", futet i nënti në listën e Fierit Gramoz Ruçi do të jetë kandidati i 9 në listën e socialistëve për Fierin. Wshtë një sfide e madhe për një ndër polit
Lista e PDIU-së, Idrizi sfidon të mëdhenjtë në Tiranë, Fier, Elbasan, Dibër dhe Shkodër Shpëtim Idrizi dhe Mesila Doda do të kandidojnë në Tiranë duke e kthyer kryeqytetin në qarkun ku do të bëhet gara më e f
Tentoi të fusë drogë në burg, kapet 36-vjeçari nga Saranda Policia ka vënë në pranga një shtetas nga Saranda pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Fierit. Policia bën me d
SOT NË '97/ 19 ton tritol kërcënojnë Beratin, grekët zbarkojnë në Fier (FOTO LAJM) Wshtë data 21 prill 1997, rreth shtatë javë pas shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme dhe komisariatet e policisë në