999 rezultate për

fico

Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO) Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.
Balotelli te Brescia, Raffaella Fico hidhet përpjetë nga gëzimi (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka nisur një përvojë të re me Brescia në Serinë A, lëvizje që ka entuziazmuar ish-të dashurën e tij, Raf
Raffaella Fico rrëfen lidhjet dashurore që ka pasur me Balotellin dhe Ronaldon (FOTO LAJM) E ftuar në programin “Histori Italiane”, Raffaella Fico, ish-partnerja e futbollistit të Olympique Marseille, Mario Balo
E BUJSHME/ Mafiozi i Ndragheta-s fluturoi me avionin e ministrit shqiptar (VIDEO) Televizioni publik italian RAI ka publikuar një histori investigative rreth mafiozit italian Antonino Vadala, pjesë e në
Tagliafico piketohet nga skuadrat e mëdha Europiane Forma e shkëlqyer që Nicolas Tagliafico po tregon me fanellën e Ajaxit, ka tërhequr vëmendjen e skuadrave të mëdha eur
UEFA reagon pas golit që iu anulua Ajaxit (VIDEO) UEFA ka bërë me dije se goli i Ajaxit i shënuar me kokë nga Tagliafico u anulua për pozicion jashtë loje të Tadic. Pa
Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO) Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të
Ronaldo “molla e sherrit” në ndarjen e Raffaella Ficco-s (FOTO LAJM) Modelja seksi, Raffaela Fico i doli në mbrojtje pak më parë yllit portugez Cristiano Ronaldo kur ky i fundit akuzohej pë
Akuzohet për përdhunim, ish e dashura i del në mbrojtje Ronaldos “Kam qenë në një lidhje për 11 muaj me Cristiano Ronaldon, në kohën kur ai luante te Manchester United. Ishin 11 muaj të
Ish-gruaja i del në mbrojtje Edi Ramës e sulmon ashpër artistët Aktivistja Delina Fico i ka dalë në mbrojtje kryeministrit Edi Rama në përballjen e tij me qytetarët për të shembur Teat
Rama s’i harron "dashuritë" e vjetra, motrës së ish-gruas i jep postin e rëndësishëm Kryeministri Edi Rama ka emëruar një emër të njohur në krye të Institutit të Shërbimeve Publike. Mësohet se në krye t
Raffaella Fico del hapur: Virgjëria ime në ankand, thjesht për publicitet (FOTO LAJM) Rafaela Fico, ish e fejuara e Mario Balotellit, me të cilin ka pasur edhe vajzën Pia, ka dalë më në fund hapur. 11 vite
Plas sherri, Sonila Meços s'i del inati me ish-gruan e Ramës Gazetarja Sonila Meço është përfshirë në një sherr virtual me ish-gruan e kryeministrit Edi Rama, Delina Fiço. Ka që
Gruaja e ish-ministrit: LGBT është pjesa më e bukur dhe përparuar e Shqipërisë (VIDEO) Gruaja e ish-ministrit Blendi Çuçi, e cila më parë ka qenë edhe bashkëshortja e kryeministrit Rama, Delina Fiço i ka cil
Kryeministri sllovak, pro antarësimit të vendeve ballkanike në BE Kryeministri sllovak, Robert Fico, ka shprehur mbështetjen për zgjerimin e BE-së në Ballkanin Perëndimor. Ai ka thën
Kryeministri sllovak përkrah anëtarësimin e vendeve ballkanike në BE Kryeministri sllovak, Robert Fico, ka shprehur mbështetjen për zgjerimin e BE-së në Ballkanin Perëndimor. Fiko ka the
"Sorosiania Delina Fico do shpërndajë 9 milionë dollarë për OJQ-të në Maqedoni" E përditshmja më e madhe maqedonase, "Dnevnik" i ka kushtuar sot një artikull Delina Ficos, bashkëshortes së ministrit s
Kryeministri sllovak shpërthen ndaj gazetarëve: Jeni prostituta, të pistë… Kryeministri sllovak Robert Fico ka shpërthyer ndaj gazetarëve, duke i cilësuar “si të pisët dhe prostituta anti-sllovak
Legalizimi i kanabisit dhe prostitucionit/ “Përplasen” Flutra Açka dhe Dalina Fico Debati publik për legalizimin e prostitucionit dhe kanabisit medicinal është zhvendosur sonte në studion e emisionit “St
Veto mbi çdo marrëveshje të Brexit që kërcënon emigrantët Grupi i anëtarëve të Evropës Qendrore (grupi i Vishegradit), është i gatshëm të vërë veton ndaj çdo marrëveshje të Brexi