999 rezultate për

feynoord

Fundjava e gjitha për t’u shijuar, plot 9 supersifda Fundajava ështe e gjitha për t’u shijuar nga dashamirësit e futbollit, shkruan Albeu.com. Vëmendja kryesore shkon në
Feynoord bëhet i frikshëm, pas Stam afrohet dhe ish-legjenda e klubit Feyenoordi i sezonit të ardhshëm do të bëhet i frikshëm duke i hapur luftë PSV-së dhe Ajaxi-t. Pas zyrtarizimit të Ja
Feynoordi mposht PSV dhe fiton Superkupën e Holandës Feynoord ka fituar sot superkupën e Holandës kundër PSV. Pjesa e parë e këtij takimi përfundoj me rezultat të baraba
Van Persie dëshiron rikthimin tek Feynoord Robin Van Persie mund të nisë një aventurë të re larg Turqisë. Sipas mediave, holandezi mendon rikthimin te Feyenoord, s
Eredivise, Feyenoord e nis me fitore (VIDEO) Një gol in-extremis nga Mitchell te Vrede bëri që Feynoordi ta niste me fitore sezonin e ri të Eredivisie. Edhe pse gjat
Feynoord shkatërron Ajax, heroi i ndeshjes Guidetti (VIDEO) Feynoord ka arritur të fitojë 4-2 kundër Ajaxit e cila e nisi mirë pjesën e parë të lojë me një gol të shënuar në minutë