ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit
999 rezultate për

fevziu

Pas akuzave ndaj Thaçit, Hoti bën deklaratën e fortë: Do të nisem në Uashington Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti tha gjatë një interviste në emisionin “Opinion” se kushtetuta i jep atij të drejtën
Fevziu flet për dashurinë e jetës: U dashuruam me shikim të parë, por u deshen 11 vite ta takoja Moderatori Blendi Fevziu së fundmi ka vendosur të tregojë disa "sekrete" të familjes së tij. Ai ka qenë pjesë e një i
Kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut? Flet Ali Ahmeti Kreu i BDI Ali Ahmeti ka propozuar zyrtarisht idenë për një kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut, në zgjedhjet q
Një kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ahmeti: Ne bëmë Zaevin Kreu i BDI ka dalë zyrtarisht me idenë e një Kryeministri shqiptar në Maqedoninë e Veriut, që pritet të zhvillojë zgjedh
Koalicion me Ramën? Monika Kryemadhi: Vetëm nëse unë jam e çmendur! "Vetëm nëse unë jam e çmendur dhe jam njeri që nuk mbaj fjalën..." Opozita do të shkojë e bashkuar në zgjedhje. Kësht
Blendi Fevziu ndjen lëkundjen live në studio: Tërmet, tërmet! Mbrëmjen e sotme në Tiranë janë ndjerë lëkundjen e tërmetit që prekën Tiranën dhe Durrësin, me epiqëndër në detin Adriat
Merr fund karantina! Manastirliu flet për hapjen e madhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se nga data 1 qershor, kur edhe do të hapen kufijtë tokësorë, nuk d
"Detyrim kapari korruptiv", Basha denoncon pagesat për inceneratorët Kryedemokrati Lulzim Basha i ftuar në "Opinion" u shpreh se kryeministri Edi Rama nuk largohet për t’i hapur rrugë qeve
Basha: Kushti për qeveri tranzitore është i pandryshueshëm, opozita po lëviz ''gurët'' -U tha në OpinionBasha: Kushti për qeveri tranzitore, i pandryshueshëm Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al >> KËT
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun Kryetari i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi i ka kërkuar Autoritetit të Mediave Audiovizive që të marrë masa n
Nuk do i pëlqejë Ramës! Meta i propozon Blendi Fevziut të bëhet kryeministër Presidenti Ilir Meta është pyetur mbrëmjen e sotme rreth deklaratave të tij më 2 Mars për shpërndarjen e Parlamentit.
Kazhani sulmon për herë të dytë Fevziun: Informon të varfrit me jetën tënde luksoze Mira Kazhani duket se nuk ka ndërmned që t'i ndahet Blendi Fevzut pas sulmit që ai i bëri në lidhje me punën në UKT.
Lleshaj flet për qytetarët që u tërhoqën zvarrë nga policia: Asgjë e jashtëzakonshme! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbrëmjen e djeshme në Opinion, ka sqaruar përplasjen e protestuesve të shoqërisë civ
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
"Rrezikojmë 18 mijë të vdekur", Rama përgjigjet për deklaratën e fortë Në nisje të pandemisë së COVID-19, kryeministri Edi Rama bëri një deklaratë të fortë e cila fliste për rrezikun e 18 mij
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
Mira Kazhani e Bieta Sulo rrogë tek UKT, Blendi Fevziu e thotë hapur: E papranueshme! Pozicioni i punës tek UKT i gazetares Mira Kazhani dhe Bieta Sulos ka bërë shumë zhurmë në media. Së fundmi ka qënë
Plasi sherri: Mira Kazhani sulmon ashpër Blendi Fevziun e i përmend vilën 5 milionë euro "Të vjen neveri kur për rrogën time bëhet gjyq nga Fevziu, kurse për miliardat e Fevziut nga pushtetet bëhen emisione su
Blendi Fevziu zbulon prapaskenat: Çfarë qëndron pas "paqes" Rama-Meta? Gazetari Blendi Fevziu, në një intervistë për “Report Tv”, ka shprehur vlerësimin e tij lidhur me marrëdhënien president
E PAZAKONTË/ Ahmetaj shkon në studio me valixhe me rrota, Fevziu: Vetëm po ke lekë hape (VIDEO) Ministri Arben Ahmetaji ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të Blendi Fevziut është paraqitur si kurrë më parë