999 rezultate për

fetai

Deputeti i BDI-së dhe prokurorja Fatime Fetai "zihen" në gjykatë Koordinatori i BDI-së Ejup Halimi gjatë seancës së sotme gjyqësore për rastin “Titanik 3” ka reaguar pasi prokurorja Fat
Deklaratat e Verushevskit për “bombat” nuk do të ndikojnë në lëndët e PSP-së Ish prokurorja speciale Fatime Fetai, para fillimit të seancës së sotme për “Dhuna në Komunën Qendër”, tha se deklarata
"Nuk ka rëndësi kush do të jetë në krye të PSP-së" Prokurorja speciale, Fatime Fetai ka komentuar letrën e djeshme të Katica Janevës ku kërkon që lëndët e PSP-së ti merrë
Prokurorja kërkon të dënohet Menduh Thaçi dhe Mijallkov Sot në mëngjes në Gjykatën Penale të Shkupit, prokurorja Fatime Fetai i tha fjalët përfundimtare në rastin “Titanik 2”.
Fetai kërkon llogari se çfarë ndodhi me të ekstraduarit e rastit "Monstra" nga Kosova Prokurorja Fatime Fetai e cila po flet në seancën gjyqësore të rastit Monstra, kërkoi përgjigje nga gjykata lidhur me kë
Prokurorja shqiptare ia mbyll gojën Gruevskit Pas dëshmisë së Mirosllav Shipoviq u ndërpre seanca e sotme në Gjykatën Penale për lëndën e Prokurorisë Speciale “Dhuna
Prokurorja shqiptare që i tmerroi me çekiçin e drejtësisë Gruevskin dhe Jankullovskën Pas shqiptimit të aktgjykimit për lëndën “Tanku” kundër Gordana Jankulloskës, e cila u dënua ma gjashtë vite burg, proku
Prokurorja Fetai kërkoi arrestimin e Gruevskit për këtë arsye Prokurorja Speciale Fatime Fetai ka kërkuar që Nikolla Gruevski, i akuzuar në lëndën “Shuplakat në Qendër” të arrestohet
Dështon seanca për çështjen " Dhuna në Qendër" Lënda më e vjetër e PSP-së, “Dhuna në Qendër” edhe sot nuk ka filluar në gjykatën Shkupi 1 për shkak të mungesës së njër
Dëshmi të reja për rastin Monstra Prokurorja speciale Fatime Fetai në seancën e sotme të rastit “Monstra” paralajmëroi dëshmi të reja për rastin të cilat
Prokurorja Fetai procedon edhe mjekët Prokurorja e Prokurorisë Speciale ka theksuar se do të hapin procedurë përkatëse për mjekë që kanë dhënë vërtetime false
Rastin "Monstra" e merr në dorë Fatime Fetai Prokuroria Speciale Publike (PSP) ka filluar të punojë në lëndën e rastit “Monstra”, kurse këtë lëndë do ta udhëheqë pro
"Shuplakat", Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”.
Fatime Fetai flet për daljet në disko dhe kritikat ndaj saj (VIDEO) Në mbrëmjen gala ku gratë rrëfyen për përvojat e tyre mes të pranishmëve ishte edhe prokurorja speciale publike, Fatime
Policia e Tetovës për herë të parë flet për "atentatin" ndaj Fatime Fetait Policia e Tetovës ka dalë me version zyrtar lidhur me ngjarjen e 7 shkurtit në fshatin Bogovinë, kur pati të shtëna në k
PSP: Nuk ka pasur tentativë për atentat ndaj Fatime Fetait Prokuroria Speciale Publike i ka demantuar shkrimet e mediave se ka pasur tentativë për atentat ndaj prokurores, Fatime
Aktivitetet e 10-vjetorit të Pavarësisë Sot do të ketë disa aktivitete, që mbahen në kuadër të shënimit të 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Aktivitetet
Prokurorja Fatime Fetai i shpeton një atentati Lajmi i publikuar para dy ditësh në mediumet e Maqedonisë marrë nga buletini policor ku thuhej se si policia ka luftuar
Fetai tregon se a ka pasur pazare të ish funksionarëve me PSP-në (VIDEO) Prokurorja Fatime Fetai në një intervistë për 360 gradë në Alsat-M ka folur se a ka pasur pazare midis ish funksionarëve
Ky është çmimi marramendës i palltos së Fatime Fetait (FOTO) Prokurorja Speciale Publike Fatime Fetai, në gjyqin për "trajektoren" ku u akuzuar është ish-kryeministri Nikola Gruevsk