999 rezultate për

fetahu

Fetahu: Koronavirusi ekziston, të jemi seriozë Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Shaqir Efendi Fetahu në konferencën e sotme për shtyp u bëri thirrje qytetarëve të resp
Shaqir Fetahu del kundër Sulejman Rexhepit: Besimtarët të jenë të kujdesshëm, Covid-19 nuk është lojë Besimtarët duhet të jenë të kujdesshëm, sepse kjo është një sëmundje serioze dhe e rëndë dhe me sjelljen e tyre të kontr
Po hapte themelet, ustai tregon si gjeti 200 arkivole fëmijësh teksa gërmonte tokën Fetah Hamataj ka marrë me vete një karton të palosur, të cilin e shpalos dhe e palos gjatë kohës që na tregon sekretin q
Policia ka bastisur shtëpinë e Feta Halimit Forcat policore sot në orën 4 të mëngjesit kanë bastisur shtëpinë e Feta Alimit, policit hero nga ngjarjet e 27 prillit,
Përbërja e re e Kuvendit Komunal në Gjakovë, AAK merr primatin Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve për Kuvende Komunale. Në Gjakovë primat
Flet shqiptari që ju dogjën tri vetura në Mitrovicën e Veriut Policia e Kosovës ka konfirmuar se tri vetura janë djegur sot herët në mëngjes në oborrin e shtëpisë së qytetarit, Teki
Flet xhaxhai i Fitim Thaqit: I kërkojmë falje Kajtazit Pak pasi sulmi ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi mori dhenë dhe u bë kryetemë e diskutimeve kanë reaguar edhe familjarët e au
Prokurorja Fatime Fetahu prezanton bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Prokurorja Fatime Fetai ka dalë e shoqëruar në publik nga bashkëshorti i saj, si fanse e KF Shkëndija, në ndeshjen histo
Fetahu i vogël hyn në banesë të re, nuk i mungon asgjë (VIDEO) Fetahu 10 vjeçar, së bashku me nënën e tij po shkojnë në banesën e re. Lotët e vogëlushit prekën shumë zemra, prandaj
Ja si duket shtëpia e re e Fetahut 10 vjeçar nga Tetova (FOTO LAJM) Fetahut 10 vjeçar nga Tetova i cili dje preku zemrat e mijëra shqiptarëve më në fund i kthehet buzëqeshja. Ai së bas
Fetahu: Deklarata e VMRO-DPMNE-së, kërcënim për shqiptarët Kërcënimi i VMRO-DPMNE-së se çdo parti që do të marrë vendim të formojë koalicion pa partinë e Gruevskit do të përballet
U akuzua për korrupsion, gjyqtarja: Ja e vërteta e videoskandalit, jam gati t’i nënshtrohem hetimit Gjyqatarja nga Elbasani e cila merrte 2000 euro për uljen e dënimit të një personi është dënuar sot pas kërkesës së Prok
Thaçi ngushëllon familjen Fetahu Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen Fetahu pas humbjes të kryefamiljarit Ali Fetahu, i cili ndërroi
Rrëfimi i djalit të viktimës nga i ftohti (FOTO LAJM) Për disa ditë rresht familjarët e Ali Fetahut nga Talinovci i Ferizajt nuk kishin marrë asnjë lajm se ku ndodhej i afërm
Ja kush është viktima i të ftohtit në Hungari Viktima nga i ftohti në Hungari mësohet të jetë Ali Fetahu (1960) nga Ferizaj. Ai mendohet se ka patur probleme shënd
Zgjedhjet, PBDNJ bashkëpunim me PPD PBDNJ e Vangjel Dules do të bashkëpunojë në zgjedhje me Partinë e Prosperitetit Demokratik, e cila sipas Dules është për
Muftinia dhe BFI uron Bejten Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka marrë urime nga muftinia e Bashkësisë Fetare Islame në Gostivar dhe mu
Aktivistë të partive të tjera kalojnë tek PDK Disa aktivistë të partive tjera i janë bashkuar Partisë Demokratike, dega Podujevë. Sipas kësaj partie në këtë qytet kan