999 rezultate për

ferdinand

Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Sherr me nënën pasi e braktisi nusja, babai: Gruaja ime lëviz me sëpatë në shtëpi, ka prova Ferdinand Doda është rikthyer për të disatën herë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24 pas disa denoncim
U shkarkua nga Vetingu, ndërkombëtarët kthejnë në detyrë prokuroren Përmes një shkrese zyrtare e botuar edhe në Këshillin e Europës, prej afro 11 faqesh, ndërkombëtarët “rikthejnë” në dety
Shkon në 6 numri i të plagusurve në aksidentin e ndodhur në Elbasan Është rënduar bilanci i të palgosurve në Elbasan. Sipas burimeve nga Spitali i Elbasanit raportohen se janë deri më t
Supergoli i Messit "çmend" komentatorët anglezë (VIDEO) Një tjetër natë magjike! Kështu mund të përshkruhet takimi i mbrëmjes së djeshme mes Barcelonës dhe Liverpool, me Lionel
Ferdinand vlerëson shumë mbrojtësin e Liverpoolit Legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand ka vlerësuar shumë mbrojtësin e Liverpoolit, Joe Gomez. "Ai është në mar
“Burrat mposhtën fëmijët”, legjendat kritikojnë United Skuadra e Manchester United u mposht mbrëmë nga Juventusi me shifrat minimale 1-0. Ikonat e skuadrës angleze janë tregua
Kritika e ashpër ndaj Lukaku Legjenda e futbollit anglez dhe Manchester United, Rio Ferdinand ka lëshuar një deklaratë të fortë ndaj sulmuesit të “dj
Djali akuzon live nënën: Më shkatërrove jetën, me ndave nga nusja Atë e bir kanë mbërritur në studion e emisionit "Me zemër të hapur" në News24 dhe kanë denoncuar atë që po ndodh në fami
Baba e bir denoncojnë gratë: Kanë ikur gratë nga shtëpia Atë e bir kanë mbërritur në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 dhe kanë denoncuar atë që po ndodh në fami
Basha rikthen Xhaferajn në Durrës pasi i doli partia prej duarsh Lulzim Basha është duke u përgatitur për zgjedhjet lokale të vitit të ardhëm duke marrë masat për të ngushtuar dezavanta
Gerrard, Owen dhe Ferdinand tregojnë pse është penallti ndërhyrja e Benatias Gerrard, Oën dhe Ferdinand teksa ishin të ftuar në emisionin "BT Sport" te Gary Lineker, thanë se penalltia ishte e qar
Goli i dytë i Messi bën legjendën Ferdinandin të vërë duart mbi kokë (VIDEO) Magji, spektakël dhe gola. Këto ishin tre detyrat e Messit ndeshjen e djeshme. Detyra të cilat i përmbushi me pastërti n
Ferdinand presion Pogbas: Do të të isha bërë mankth Ish-qendërmbrojtësi i “djajve të kuq”, Rio Ferdinand, përpiqet të shpjegojë situatën e mesfushorit francez dhe i jep një
Ferdinand nuk habitet me ngritjen e topit kur godet Ronaldo, ja pse Ferdinand nuk habitet me ngritjen që iu bë topit para se Ronaldo ta goditste atë nga pika e bardh e penalltisë. Ish-qend
"Ik mos më çaj b**ën ti legen m*ti!", del videoja e debatit në e Diela Shqiptare (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
"Nipi i prokurores" i aksidentoi për vdekje babain, 20-vjeçarja me borxhe përballet me tezen 20-vjeçarja Xhulia Dhëmbi ditën e djeshme në rubrikën "Shihemi në gjyq" te "E Diela Shqiptare" solli teze Suzanën sepse
Ofendoi me fjalë të rënda Ardit Gjebrean, del videoja e debatit (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
I përplasën të atin për vdekje, 20 vjeçarja në gjyq me tezen që i ka borxh Xhulia Dhëmbi ka sjellë teze Suzanën në rubrikën “Shihemi në gjyq” te “E Diela Shqiptare”, sepse ndodhen në konflikt për
Ferdinand tradhton Unitedin, këshillon Sanchezin për të mirën e tij Sipas ish-mbrojtësit anglez të Unitedit, Ferdinand, sulmuesi kilian Sanchez duhet të zgjedh më para transferimin në Etih