E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
999 rezultate për

fenerbahcen

U dëmtua me Fenerbahcen, Muriqi vendos për Kosovën Kosova do të luaj javën e ardhshme dy ndeshjet "jetike" për kualifikimin në Euro 2020. Vedat Muriqi kishte pësuar një
Muriqi i jashtëzakonshëm, shënon sërish për Fenerbahcen (VIDEO) Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Golin e parë për Fenerin e ka shënuar Vedat Muriqi nga p
Muriqi tregon në cilin kampionat ka dëshirë të luajë (VIDEO) Për të shikuar intervistën me video klikoni në foto në linkun e Facebook të kanalit NTV Spor. Muriqi tregon hapin e r
Fenerbahcen e pret një transfertë e vështirë, Muriqi nga minuta e parë (FOTO LAJM) Fenerbahce është mysafir i Kayserispor në ndeshjen e xhiros së 10-të të Superligës turke. Nga minuta e parë për Fener
Gjiganti i Premier League i hyn garës pë yllin e Kosovës Pas interesimit të Tottenhamit për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muriqin, edhe Manchester Uni
Bayern Munchen kalon me lehtësi Fenerbahcen dhe shkon në finalen e "Audi Cup" Bayerni i Mynihut shkërmoq Fenerbahcen në gjysmëfinalen e dytë të “Audi Cup” me rezultatin e thellë 6-1. Pritej, në f
Çfarë debutimi, Muriqi shënon edhe golin e dytë për Fenerbahcen (VIDEO) Vedat Muriqi po regjistron një debutim ëndrrash te Fenerbahce, edhe pse në ndeshje miqësore. Ylli i Kombëtares së Kos
Mediat turke citojnë Muriqin: Dua të luaj për Galatasaray Sipas mediumeve turke dëshira e Vedat Muriqit është të luaj me Galatasarayin. Sulmuesi i Kosovës që pati një sezon të
Kërkohet nga klubi francez, Muriqi mendon vetëm për Fenerbahçen Vedat Muriqi po zhvillon një super sezon te skuadra turke e Rizesporit. Kosovari ka tundur rrjetën 15 herë këtë sezon du
Ish-futbollisti i Vllaznimit të Gjakovës shkëlqen në debutimin me Fenerbahçen Shqiptari nga Kosova, Adonis Shala ka kaluar me sukses provën te gjigandët e Fenebahçes dhe aktualisht është pjesë e eki
Fabregas rikthehet në shtëpi Feyenoordi bën goditjen më të rëndësishme në merkato duke i dhuruar tifozëve një ish benjamin të tyre. Bëhet fjalë p
United shkatërron Fenerbahcen (VIDEO) Manchester United ka regjistruar fitoren e dytë pas tri ndeshjeve ë Grupin A të Europa league, duke mposhtur 4:1 Fenerba
Nani zgjedh Fenerbahcen para gruas dhe fëmijëve Mediat turke kanë zbuluar një histori interesante të të merkatos së janarit. Ylli i Fenerbahces, Luis Nani ka marrë një
Surpriza e kryeministrit për Fenerbahçen Fenerbahçe arriti të fitojë 2-0 ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League përballë Lazios dhe sot udhëtojnë për në Ro
Per pavaresi, Kosova miqesore me Fenerbahcen apo Kanadane? Përfaqësuesja e Kosovës në futboll më 17 shkurt, në dy vjetorin e shpalljes së pavar&