999 rezultate për

femrave

"Bukuroshja e fjetur" nuk është mit, femrave iu duhet gjumë për t’u dukur bukur Gjumi është esencial në pothuajse çdo gjë të trupit tonë, kjo pasi gjatë gjumit trupi pushon e shëron dhe riparon vetën.
Tre gjyqtare shqiptare me stemën e FIFA-s (FOTO LAJM) FIFA ka bërë përditësimin e listave të saj të gjyqtarëve dhe gjyqtareve të cilët do të mbajnë stemën për vitin 2020 dhe
Arrestohet 51 vjeçari në Ferizaj se vodhi mbi 5 mijë euro nga çantat e femrave Policia e Ferizajt ka arritur që të identifikoj dhe arrestoj personin F.K. si i dyshuar për kryerjen e disa rasteve të v
43-vjeçarja mesazh femrave: Kam fjetur me 80 meshkuj të martuar Louise Van Der Velde, nga Harrogate, North Yorks, në Britaninë e Madhe tregon se ka shkuar me 80 meshkuj “tradhëtarë” të
Stresi shpërthen keq ndaj femrave: Hapni këmbët për një natë Reperi i njohur Stresi është i njohur për “shpërthimet” e tij lidhur me realitetin në Shqipëri. Së fundmi, në rrjetin e
Rritet numri i femrave që dëshirojnë të ruajnë vezët, pritet të ketë ndryshime Nuk ka asnjë arsye shkencore që vezët e femrave mos të ruhen më shumë se 10 vite, thonë ekspertët e fertilitetit. Sip
Pamjet nga filmi, Rama mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë! (VIDEO) Kryeministrin Edi Rama tashmë do ta shohim edhe si aktor. Femra të zhveshura, striptiste dhe të lagura me shampanjë,
Përleshje me grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO) Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahje të femrave në Istog tek "Stacioni i Autobusëve". Por, rr
Takim me 20 klubet e Superligës, vetëm dy u paraqitën Këtë fundjavë do të fillojë sezoni i ri në Superligën e Kosovës në volejboll. 10 ekipe në konkurencën e meshkujve dhe
A shkaktojnë miomat infertilitet? Miomat janë tumore beninje (pra jo kanceroze!) të pranishme në rreth 20 – 40 % të femrave të moshës riprodhuese. A sh
Filmoi fshehurazi 555 gra dhe i publikoi në faqe pornoje, arrestohet 53-vjeçari Policia në Madrid arrestoi një 53-vjeçar me akuzën se regjistronte video intime të më shumë se 500 femrave, pa lejen e t
Si ndikojnë femrat në trurin e mashkullit Shpesh themi që meshkujt “për një moment bëhen budallenj” kur e shohin një femër shumë të bukur. Duket që tani ka edhe m
E konfirmon shkenca, çfarë iu ndodh femrave që puthen më shpesh Puthja, si një moment magjik është i mirë edhe për shëndetin. Sipas disa studiuesve, gratë që puthen shpesh, humbasin pe
Lëkura e meshkujve me e ndjeshme ndaj diellit se ajo e femrave Dielli shkakton një rritje më të shpejtë të kancerit të keq të lëkurës tek meshkujt. Ai paraqitet më shpejtë dhe është
Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM) Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialis
Thjesht MOS! 4 gjëra që meshkujt nuk duhet t’u bëjnë femrave në pub Ka disa gjëra që nuk duhet t’i bëni në vende të caktuara. Pavarësisht se nuk ka asnjë rregull të shkruar, se çfarë duhet
Suedia dhe SHBA kalojnë në çerekfinale në Botërorin e Femrave SHBA dhe Suedia janë dy skuadrat e radhës që presin biletën për në cerekfinale të Botërorit të Futbollit të Femrave që p
10 vendet me femrat më të bukura në botë Femrat më të bukura janw ato nga Brazili, tw cilat ndiqen nga ruset. Ftohtësia ruse kombinohet me nxehtësinë e femrave v
Vokshi: Rama ka për t'a paguar keq çdo akt dhune ndaj femrave Si pasojë e tensioneve të protestuesve janë dërguar urgjentisht në Spitalin e Traumës, dy të plagosur gjatë protestimit
Një trajnere femër do të zëvendësojë Sarrin të Chelsea? Në mediet angleze së fundmi është diskutuar në lidhje me mundësinë që trajnerja e Chelseat në konkurrencën e femrave, Em