999 rezultate për

felix

Yjet që nuk po justifikojnë besimin e klubit Me Cristiano Ronaldon që nuk është më dhe problemet e vazhdueshme të Lionel Messit me lëndim, La Liga vazhdon të presë n
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Joao Felix ka një mesazh për Real-in: Nuk është thjeshtë një ndeshje, derbi Mbrëmjen e sotme në Spanjë zhvillohet një ndeshje spektakolare. Luhet derbi mes Atletico Madridit dhe Real Madridi. P
CR7 përgëzon bashkombasin e tij (VIDEO) Një sfidë plot spektakël dhe gola ishte ajo mes Atleticos dhe Juventusit, me madrilenët që barazuan në minutën e fundit.
Del Piero: Joao Felix më pëlqen si lojtar, e ndjek në TV Legjenda e futbollit, Del Piero ka thënë se shikon shumë ndeshje nga futbolli evropian dhe zbulon se i pëlqen të ndjekë
Felix, i magjishëm në debutim, shikoni çfarë ka bërë djaloshi 19 vjeçar (VIDEO) Nënshkrim i kësaj vere i Atletico Madrid po justifikon çdo qindarkë të shpenzuar për të. Joao Felix mbrëmë në debutimin
I pafat, 120 milionshi i Atleticos dëmtohen në ndeshjen debutuese Ylli 120 milionësh i Atletico Madrid, Joao Felix, e ka nisur mbrapsht karrierën e tij tek gjigandi madrilien. Portuge
ZYRTARE/ Joao Felix i bashkohet Atletico Madrid për 120 milion euro Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë talentin e madh portugez, Joao Felix, nga Benfica, për një shumë rekord për
Joao Felix te Atletico Madrid për shifrën rekord Nga Benfica te Atletico Madrid, Joao Felix bën hapin e madh në karrierë ndërkohë që Los Colchoneros realizojnë blerjen m
Lajm "bombë" nga Italia, Juventus arrin marrëveshje me De Ligt Është vetëm 19 vjeç, por Matthijs de Ligt ka çmendur Europën në sezonin e fundit dhe ashtu si Joao Felix është kthyer në
Njihuni me Felix, maçokun që i mbijetoi larjes në lavatriçe Për të shpëtuar jetën e maçokut, i cili ishte ngatërruar me rrobat e palara u mblodhën 10 mijë dollarë donacione. Apel
Joao Felix me një lëvizje, lë në "gjumë" portierin (VIDEO) Ylli portugez, Joao Felix pa dyshim ka qenë një nga fenomenet e futbollit gjatë këtij sezonit. Ai sezonin tjetër prit
Sot Joao Felix zyrtarizohet te klubi i madh Europian Sot telenti portugez Joao Felix do të zyrtarizohet te Atletico Madrid. Felix do të jetë lojtari i pestë më i shtrenjtë
Manchester United favorit për shërbimet e Joao Felix Sulmuesi portugez, Joao Felix, i cili konsiderohet një nga talentet më premtues të futbollit ndërkombëtar, është gjithnj
Derbi City-United për Joao Felix Joao Felix është një nga talentët që po ndiqet me shumë vëmendje nga klubet më me emër në Europë. 19-vjecari i Benfic
United e sheh te arsyeshme të paguajë 120 milion euro për Felix Manchester United tani është në bisedime me Benfican për talentin e tyre të madh portugez, Joao Felix. Sipas gazetari
E duan të gjithë, rrëfehet Joao Felix Talenti i Benficës,Joao Felix, i cili kërkohet nga të gjithë skuadrat e mëdha europiane si Manchester City, Manchester U
Felix te Juventus? Presidenti i Benficës kërkon 120 milion euro Joao Felix është një nga sulmuesit më të kërkuar të momentit. Portugezi shkëlqeu këtë sezon me Beinficën duke tundur rrj
Portugalia fton në kombëtare talentin Felix, aty është dhe kapiteni Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Portugalisë për gjysmëfinalen e Nations League, ashtu si i riu i Benficas, Joao Fel
Tre ekipe janë gati të paguajnë 100 milion euro për Joao Felix Joao Felix është një nga zbulimet e bukura të këtij sezoni. Sulmuesi i talentuar portugez u shpall kampion i Liga NOS dh