999 rezultate për

fejzullai

"Edvin bëj gati vazelinën, nuk po ngrihet por edhe po fryhet" (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i natës në Tiranë, Briken Fejzullai ka reaguar me mjaft ironi në lidhje me protestën e sotme të studentëve
Skënderbeu "mbulohet" sërish, por... nga kryebashkiaku i natës U mbulua apo jo statuja e Skënderbeut dhe cila ishte arsyeja? Kjo është pyetja që është kthyer në çështjen e nxehtë të a
Fier, marrin peng bashkëfshatarin Dy fierakë, rrëmbejnë bashkëfshatarin e tyre, e çojnë më pas në një fshat të Beratit, ku dhe e keqtrajtojnë. Ky është sk