999 rezultate për

fejzullahu

"Turp i Zotit të qahen këngëtarët për lekë", Ermal Fejzullahu sqaron deklaratën Gjatë një interviste për “Ora verore”, këngëtari Ermal Fejzullahu dha mendimin e tij për masat e marra nga qeveria kundë
"Turp të qahen këngëtarët për lekë", Ermal Fejzullahu thumbon kolegët për ankesat (VIDEO) Një debat i ditëve të fundit ka përfshirë edhe Ermal Fejzullahun. Kolegët e tij kanë reaguar masivisht për pakësimin e p
Sabri Fejzullahu tregon pengun e madh në jetë: Ndalova gruan nga xhelozia Sabri Fejzullahu u shpreh se bashkëshortja e tij kishte një zë shumë të mirë por ishte e bukur dhe kishte frikë mos ia m
Rrëfimi prekës i Sabri Fejzullahut: Kur u ktheva, e gjeta Prishtinën e shkretë Këngëtari Sabri Fejzullahu sot është nderuar me çmimin “Çelësi i Kryeqytetit” nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpe
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadan
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Bashkëshortja feston ditëlindjen, Ermal Fejzullahu i bën publikisht urimin romantik (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut feston sot ditëlindjen e saj. Këngëtari ka zgjedhur të publikojë një foto të saj krah
Brenda shtëpisë luksoze të Ermal Fejzullahut në Brezovicë (FOTO LAJM) Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit. Ai
Në këto ditë, të gjithë do të donin të jetonin në shtëpinë perfekte të Ermal Fejzullahut (VIDEO) Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit. Ai
"Me Nerën time", Sabri Fejzullahu shijon pushimet larg vendit me bashkëshorten (FOTO LAJM) Sabri Fejzullahu ka udhëtuar me gruan në Neë York për disa ditë. Sabri Fejzullahu po shijon kohën e lirë bashkë me gr
Ariana Fejzullahu viziton Italinë, vërshojnë komentet: Bëj analizat (FOTO LAJM) Përveç se një personazh mjaft e komentuar për shkak të famës që mori falë bashkëshortit, Ariana duket se është edhe mjaf
Paçi fatin e Ariana Fejzullahut, Ermali i bën dhuratën super luksoze (VIDEO) Tashmë fiksimi i Ermal Fejzullahut për makinat, ato luksozet, është i njohur për publikun. Por mesaduket këtë "huq" j
Pushime si në përralla! Ermal Fejzullahu do ju lërë pa fjalë me videot e pushimeve (VIDEO) Pushimet në një vend me diell në mes të dimrit, janë zgjedhja që shpesh bëjnë personazhet e njohur. Këtë vit të shumt
Tre princeshat e familjes! Ariana Fejzullahu ndan kartolinën më të bukur për 2020-ën (FOTO LAJM) Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, u bënë prindër për herë të ka
Vdiqën nën rrënoja, Ermal Fejzullahu hap zemrën për gjashtë jetimët e dy vëllezërve nga Kosova Familja Fejzullahu nuk është ndalur me dhurimet për të prekurit nga tërmeti. Pasi vetë këngëtari Ermal Fejzullahu dhuroi
Ermal Fejzullahu ndan 100 mijë euro për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu ka mbledhur plot 100 mijë euro për të dhuruar për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Përmes një po
Këngëtari i njohur shqiptar hap dyert e shtëpisë dhe dhuron 100 000 euro (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka vendosur që t’u vijë në ndihmë personave të prekur e që kanë mbetur jashtë si pa
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Pak javë pasi u bënë prindër për herë të katërt, Ariana dhe Ermali nisin pushimet (FOTO LAJM) Më 25 shtator, Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt. Në jetë erdhi një vogëlushe të cilën at