999 rezultate për

fejzo

Ndahet nga jeta "Nderi i mundjes shqiptare" Sporti i mundja ka humbur ditën e sotme një nga mjeshtrat më të mëdhenj, siç ishte Arben Fejzo. Ai u nda nga jeta si
Krimi monstruoz, vajza mbron vëllanë dhe nxjerr të atin maniak seksual Vajza e viktimës Fejzo Aliaj, i cili u vra mbrëmjen e 22 dhjetorit nga i biri, ka thënë para Policisë, se i ati ishte ma
Shpërthimi në Ballsh / Zjarrëfikësi: pësova asfiksi Shpërthimi i fuqishëm në uzinën e përpunimit të naftës në Ballsh, ka tronditur qytetin mbrëmjen e së enjtes rreth orës 2
Zyrtari i burgjeve rrëfen vizitën e Spartak Brahos, ja kë takoi ai Deputeti Spartak Braho ka hyrë në Burgun 302 për të takuar një të paraburgosur që ndodhet aty. Përgjegjësi i Sallës Oper
Tragjedia në Kavajë, Prokuroria urdhëron ndalimin e dy zyrtarëve Sa i takon akuzës së "shpërdorimit të detyrës", sot Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar ndalimin e dy zyrtarëve të Autorit
Familja shqiptare fiton 1.6 milionë euro, dënohet ministria në Itali Gjykata e Apelit në Bolonja ka dënuar Ministrinë e Drejtësisë që të paguajë 1.6 milionë euro ndaj një familjeje shqiptar
Aksident në Rrëshen- Kalimash, një i vdekur dy të plagosur Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ndodhi sot në aksin rrugor Rrëshen- Kalimash.
Tentativë vrasje në Pogradec Një 40-vjeçar i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në Pogradec. Jetmir Muçollari ka qenë shënjestra e një sulmi me
Kërcënohet gjyqtari në Durrës “Gjuetia” e gjyqtarëve mesa duket po vazhdon. Gjyqtari i Durrësit Fejzo Hysi, ka deklaruar se është kërcënuar me vdekje