999 rezultate për

fatmira

Përlotet Fatmira Breçani, tregon humbjen më të madhe të jetës (FOTO LAJM) Mbrëmja e sotme në ekranin e ABC ka qenë një festë e vërtetë, teksa në emisionin “E ardhmja është vajzë”, Aurela Gaçe dh
I kërkon shumën marramendëse për dasmë, Fatmira Breçani habitet nga tropojanët (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fatmira Breçani ishte e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku gjatë intervistës r
Fatmira Hajdari, mes gjyqtarëve që SHBA u hoqi vizën si të korruptuar Drejtoria për Sigurimin e Informacionit të Klasifikuar, në bashkëpunim me SHISH, ka hartuar dy raporte për pastërtinë e
E rëndë në Tiranë: Hyri si mbles, 55-vjeçari abuzon dhe lë shtatzënë vajzën e miqve Një 36-vjeçare nga fshati Ibë i Tiranës mori guximin duke denoncuar live, në studion e ‘Pa Gjurmë’, në Report Tv, abuzim
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir
Problemet me pasurinë, shkarkohet gjyqtarja Fatmira Hajdari Komisioni i Posaçëm i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Fatmira Hajdari. Nga seanca e mëparshme u njoft
Pallati 10-katësh dhe milionat e fshehura, sot merret vendimi për Fatmira Hajdarin Ditën e sotme, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të shpallë vendimin për gjyqtaren Fatmira Hajdari. Kujtojme se g
Dylgjeri: Nga stiliste këpucësh në gjyqtare, si u bë Fatmira Hajdari pronare e 12 apartamenteve Gjyqtarja Fatmira Hajdari është marrë në shqyrtim nga Vettingu dhe si duket gjerat nuk do të jenë të lehta për të. P
Sot përballë Vettingut, si u rrit 18 herë pasuria e Fatmira Hajdarit Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Fatmira Hajdari, do të përballet të hënën, më 15 qershor, me Komisionin e Pavarur të Kual
Fatmira Hajdari përjashtohet nga çështja për privatizimin e OSHEE-së Gjyqtarja Fatmira Hajdari nuk do të jetë pjesë e apelit në çështjen e privatizimit të OSHEE-së. Mwsohet se Gjykata e Ape
CEZ: Balla kërkon përjashtimin e gjyqtares, ka miqësi me Berishën Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka kërkuar përjashtimin e gjyqtares Fatmira Hajdari, nga gjykimi i pad
E fejuan që në "djep", vajza i kërkon llogari familjes së saj Në familjet shqiptare ndodh që midis pjesëtarëve të saj të ketë mosmarrëveshje dhe konflikte të vazhdueshme derisa arrij
Këngëtarja shqiptare: Prindërit kishin frikë se do ngelesha pa martuar Këtë të mërkurë, e ftuar në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu në Top Channel ishte Fatmira Breçani, një ndër këngëtaret më të nj
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
"Çfarë ngjyre i ke mbathjet?", Fatmira Breçani vë duart në kokë nga pyetja e Kejvinës Të ftuar në edicionin special të festave në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qënë një grup artistësh shumë të njohur shq
Kejvina bën pyetjen e sikletshme, këngëtarja shqiptare vë duart në kokë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fatmira Breçani është një nga artistet e ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Erm
E dashura e Izetit prek me fjalët: Të dua shumë o shpirti im! E dashura e Izet Haxhise, ka postuar nje shenim te gjate ne profilin e tij në lidhje me ish-truprojën e Sali Berishës.
Si u detyrua t'i mashtronte Fatmira britanikët, gjykatësi tregohet i pashpirt Mediat britanike shkruajnë për dënimin e një emigranteje shqiptare në Uells, e cila mashtroi sistemin shëndetësor anglez
Fatmira Hajdari del e përfshirë edhe në dosjen Shullazi Për të parën herë Emiljano Shullazi ka vendosur që të thotë të vërtetën në lidhje me kërcënimin ndaj biznesmenit Ylvi Be