Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

fatjona

Fatjona Dhimitri ngre tonin ndaj Lleshajt: Si e justifikoni dhunën e policëve?! Kryetarja e Komisionit të Medias, Fatjona Dhimitri gjatë interpelancës për dhunën policore gjatë protestës së Teatrit,
"Te fytyrat e tyre do të më shihni mua", Lleshaj thirret në interpelancë për dhunën te Teatri Tetë deputetë të opozitës parlamentare kanë kërkuar interpelancë me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Sipas shkre
"Po më shkarkoni", Fatjona Dhimitri ankohet pas vendimit për zëvendësim Shkarkimi i deputetes së opozitës së re, Fatjona Dhimitri nga kryesia e Komisioni të përhershëm të Kuvendit është shoqër
Debate te Komisioni i Medies, largohet e bojkoton kryetarja Fatjona Dhimitri Kryetarja, Fatjona Dhimitri është larguar, duke bokotuar komisionin e Medias, deri në tërheqjen e dy projektligjeve për
Kuvendi zgjedh sot Kryeprokurorin i ri të Përgjithshëm, kush do të jetë? Kuvendi i Shqipërisë pritet të zgjedhë ditën e sotme kryeprokurorin e ri. Në orën 10:00 deputetët do të mblidhen në
Kuvendi zgjedh nesër kryeprokurorin e ri Kuvendi i Shqipërisë pritet të zgjedhë ditën e nesërme kryeprokurorin e ri. Në orën 10:00 deputetët do të mblidhen në se
Regjistrohet kandidatja e dytë për Kryeprokurore Fatjona Memçaj ka dorëzuar kërkesën pranë KLP për Prokurore e Përgjithshme. Prokurorja e Gjykatës së Apelit të Tiranë
EMRI/ Një tjetër rrjedhje tek PD-ja, kjo kandidate kërkon mandatin (FOTO LAJM) Tjetër rrjedhje nga radhët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për kandidaten Fatjona Dhimitri e cila ishte në listat e P
E pastër! Prokurorja Fatjona Memçaj kalon me sukses Vettingun Prokurorja e Apelit Fatjona Memçaj ka kaluar procesin e Vettingut. Memçaj është rikonfirmuar në detyrën e saj. Gj
Prokurorja del e pastër, shpëton nga rrjeta e vetting-ut Fatjona Memçaj, prokurorja e Apelit në Tiranë dhe anëtare e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi rezulton të jetë e pastër
Motra e Stresit sqaron "denoncimin" për Noizyn (FOTO LAJM) Pas zhurmës së madhe që u bë për Stresin e Noizyn, një reagim është përcjellë nga motra e Stresit. Ishte kjo e fundit e
Historike, dy arbitre femra në Skënderbeu-Luftëtari Për herë të parë një ndeshje e Kategorisë Superiore do të gjykohet nga dy gjyqtare femra. Klesta Gjyli dhe Fatjona Boro
Arrest me burg për masakruesin e 24-vjeçares Gjykata e Pogradecit ka dhënë sot masën e sigurisë "arrest me burg" për vrasësin e 24-vjeçares Fatjona Sula. Trupi gjyku
Policia identifikon viktimën në Qafë-Thanë Policia e Pogradecit ka bërë të mundur identifikimin e 30-vjeçares e cila u gjet e masakruar ditën e djeshme në Qafë Tha