999 rezultate për

fassone

Probleme te reja për Milan, Fassone kërkon kompensim Marco Fassone pas shkarkimit nga detyra e tij në klubin e Milanit raportohet se do të kërkojë rreth 10 milion euro kompe
Fassone mund ta padisë Milanin pasi u shkarkua nga pronarët e rinj Marco Fassone dhe Milan mesa duket mund të përfundojnë në sallën e gjyqit, pasi ish-CEO është shkarkuar nga pronarët e E
Morata akoma në radarin e Milanit Fassone dhe Mirabelli, ende në pritje të dinë fatin e tyre nga “Elliott”, kanë udhëtuar për në Londër, ku mund të godasi
Fassone: Interi dhe Milani duhet të ndjekë modelin e Juventusit CEO i Milanit, Marco Fassone ka pranuar që klubi “duhet të bëj kthesa” dhe të ndjek modelin e Juventusit për të ecur për
Fassone "injoron" UEFA-në, Milan do të bëj blerje Drejtori i Milanit, Marco Fassone ka qetësuar tifozët e Milanit duke deklaruar se Milani do të ketë mundësinë të bëjë me
Fassone qetëson tifozët e Milanit: Nuk do të shesim asnjë lojtarë Milan nuk po kalon ditët e tij më të mira që pas ndryshimit të pronësisë. UEFA i dërgon raporte mujore Milanit për g
Fassone flet pas takimit me UEFA-n Pasi i ka prezantuar UEFA-s “dosjen Milan” për arritjen e një pakti të rakorduar, administratori i deleguar i kuqezinjve
Fassone: Gattuso ka transformuar Milanin Marco Fassone pranon se Gennaro Gattuso e ka transformuar Milanin - duke thënë se "situata ka ndryshuar krejtësisht".
Milan i shuan shpresat Chelseat dhe Manchester United për Romagnolin Milan po mundohet të shmangë interesimin e Chelseat dhe Manchester United për një nga mbrojtësit më të mirë të skuadrës
Fassone: E pamundur t'i plotësojmë kërkesat e UEFA-s CEO i skuadrës italiane Milan, Marco Fassone ka konfirmuar se kërkesat e UEFA-s, siç i ka quajtur ai “të pa realizueshme
Fassone: Komisioni i Fair Play ka bërë kërkesa që objektivisht janë të pamundura Administratori i deleguar i Milanit, Marco Fassone e ka pranuar se kërkesat e UEFA-s janë të pamundura Marco Fassone
UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk k
Fassone flet për situatën e Milanit dhe merkaton e janarit Drejtori i Përgjithshëm i Milanit, Marco Fassone ka folur gjerë e gjatë për situatën e krijuar te klubi kuqezi, ndërsa k
Fassone flet për shkarkimin e Montelas Drejtori sportiv i Milanit, Marco Fassone, folur për vendimin e shkarkimit të Vincenzo Montellan. Në vend të tij erdh
Mesazhin e Fassones Juventus e dëgjoi me vëmendje, nis ofertën për Romagnolin Drejtori sportiv i Milanit, Marco Fassone ka deklaruar se klubi duhet të shesë një ose dy top lojtarë nëse nuk arrijnë t
Fassone: Kam besim se jemi në rrugën e duhur Marco Fassone insiston se Milan është në rrugën e duhur, edhe pse e pranon se rezultatet janë negative për momentin C
Fassone: Milan thjesht ka nevojë për pak kohë Marco Fassone pranon se Milan pritet më mirë në këtë fazë, por konfirmoi mbështetjen e tij për trajnerin Vincenzo Montel
Fassone përshkruan Derbin, ironizon me imazhin e Interit Kryesfida e javës së tetë Inter-Milan po afron dhe për Marko Fasonen nuk mund të jetë një ndeshje dosido. Administratori
Mundësia e fundit e Montellas, Fasone e gjen zëvëndësuesin Milani u mposht 2-0 nga Sampdoria dhe hapi debate mbi vendosjen e skuadrës nga trajneri, duke lënë jashtë dy blerje mjaf
Fassone: Synimi i Milanit nuk ndryshon, të kualifikohemi në Champions Marco Fassone mbwshteti synimin keryesorw tw Milanit qw është përfundimi në top katër dhe kthimi në Ligën e Kampionëve.