999 rezultate për

farinez

Barcelona kërkon zëvendësues për Cilessen, shenjestrohet një venezuelian Portier venezualian për sezonin e ardhshëm. Është kjo idea më e fundit e drejtuesve të Barcelonës, që janë vënë në lëviz
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c