999 rezultate për

faraoni

Zbulohet oferta "faraonike" e PSG-së për Mbappen, i lë pas të gjithë 0 milionë euro neto në sezon. Kjo është shifra që, sipas shtypit francez, Paris Saint-Germain është gati t’ia garantojë
Barcelona tenton të "gozhdojë" në Camp Nou talentin Fati, gati rinovimi me pagë faraonike Ansu Fati do t’i mungojë Barcelonës për disa muaj për shkak të një dëmtimi, por në klubin katalanas nuk kanë dyshime për
E bujshme nga Anglia, Man City ka gati ofertën faraonike për Mesin Sipas mediave britanike, Mançester Siti është gati të ulet në bisedime për Lionel Mesin dhe gati ka një marrëveshje fara
Formacionet zyrtare, Juve-Verona Juventusi pret në shtëpi Veronën. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të harruar barazimin ndaj Crotones një jav
Kontrata faraonike e Neymar me sponsorin e ri, fiton më shumë se Ronaldo dhe Messi Neymar ka nënshkruar marrëveshje me vlerë 25 milionë euro në vit me sponsorin e ri "PUMA". Kjo është kontrata individual
Ozil mendon largimin nga Arsenali, oferta faraonike nga Arabia Saudite "trullos" gjermanin Ofertë faraonike nga Arabia Saudite për Mesut Ozil. Prej kohësh mesfushori turko-gjerman kërkon të largohet nga Arsenali
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Sancho ka arritur marrëveshje me Man.United, përfiton pagë "faraonike" Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, pritet të largohet nga ‘Signal Iduna Park’ në fund të këtij sezoni. Sa
Idrizi bën thirrje për ditën e Bajramit: Mos kini frikë refuzojeni fytyrën e Faraonit! Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me ndalimin e lëvizjes se qytetarëve dit
Hysaj gjithnjë e më pranë largimit nga Napoli Elseid Hysaj me shumë mundësi do të largohet nga skuadra e Napolit në verë. Mbrojtësi i djathtë nuk ka pasur shumë hapës
Befasohet Milani, Verona në avantazh (VIDEO) Milani po befasohet në këto momente nga Verona. Miqtë sapo kanë kaluar në epërsi me autor Faraonin i cili realizoi br
Çmendet Monaco, ofertë faraonike për Shaqirin Me më pak se një ditë që mbetet në afatin kalimtar të Premier League, a do ta shes Liverpooli Xherdan Shaqirin? Blick
El Shaarawy braktis Romën për Kinën me një rrogë faraonike Futbollisti i radhës që ka braktisur futbollin europian dhe ka përfunduar në Azi i joshur nga milionat e Kinës, është St
Manchester United finovon automatikisht kontratën e Rashford: Sa do të paguhet Manchester United po bën të pamundurën për të mbajtur Marcus Rashford larg merkatos teksa Real Madrid dhe Barcelona e ka
Rashford kërkon pagë faraonike për të rinovuar me "Djajtë e Kuq" Manchester United është mes rrezikut për të humbur Marcus Rashford me parametër zero pas një sezoni dhe pretendimeve të
Zbulohet paga faraonike e Zidane tek Real-i Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fitu
Stërling rinovon me Cityn me një pagë faraonike Ylli anglez që aktivizohet me skuadrën e Manchester City, Rahem Stërling ka rinovuar kontratën me “qytetarët” deri në vi
Merr ofertë faraonike, sheiku kërkon Ibrahimovic në skuadrën e tij Zlatan Ibrahimovic mund të “mbulohet” me ar nga një sheik nga Egjipti. Bëhet fjalë për ekipin Pyramids FC që kërkon të s
Vendoset e ardhmja e Salah, paga e tij "faraonike" Kombëtarja e Mohamed Salah, zhgënjeu në këtë Botëror duke u renditur e fundit në grupin A, madje me 0 pikë. Por për
Egjipti i çmendur pas Mo Salas, të gjithë imitojnë "Faraonin" Që Salah është një nga njerëzit më të dashur sot në botë kjo nuk ka diskutim, por kur bëhet fjalë për vendin e tij ata j