999 rezultate për

faqja

Akuzat për lajme të rreme, hakohet faqja e njohur ruse Marina Kerçeli Faqja online e agjencisë më të madhe informative ruse “News Front” nuk punon më si zakonisht
Nuk ka më dyshime! Joe Biden është President i 46-të i SHBA "Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës..." Kështu ka deklaruar faqja e madhe amerika
Manchester City-t i hakohet faqja zyrtare në Twitter Manchester City është fshirë nga Twitteri gjatë ditës së sotme. Skuadra e Premierligës ka pësuar një sulm në llogarin
Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
Bllokohet faqja e KSHZ-së Për shkak të interesimit të madh për të mësuar rreth rezultateve të zgjedhjeve të sotme të cilat në KSHZ azhurnohen në ç
Lori Hoxha thyen pritshmëritë, sa i kushtoi veshja e fundit trashëgimtares së Top-it (FOTO LAJM) Kur themi Lori Hoxha mendja të shkon automatikisht te jeta e luksit dhe shpenzimet e shfrenuara. Trashëgimtarja e Top
Shijoni disa nga supergolat e CR7 nga distanca (VIDEO) Edhe pse vitet e fundit ka shënuar pak gola nga goditjet e dënimit, CR7 sërish mbetet një nga më të mirët. Faqja e nj
Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
Faqja e UEFA-s uron Xhakën për ditëlindje me golin spektakolar (VIDEO) Sot është një ditë tepër e veçantë për futbollistin e kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka. Data 28 mars shënon ditëli
Shfaqja e shëmtuar e tifozëve, Bayern: Na vjen turp, do marrim masa Një episod i shëmtuar e regjistrua ditën e djeshme në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe Hoffenhaim. Tifozë "bavarez" shpal
Në një sallë bosh, brenda sfilatës së Giorgio Armani (VIDEO) Ndryshe nga herët e tjera, ku sallat e shfaqjes së Giorgio Armani-t ishin plot me adhurues së modës, këtë herë shfaqja e
Cmimi i kripur, sa i ka kushtuar fustani Marina Vjollcës për një natë në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Me të vërtetë Marina Vjollca na ka paramlajmëruar se nata e ndërrimit të viteve do te jetë spektakël në "Klanifornia", p
Miratohet ligji në Mal të Zi, shqiptarëve iu lejohet përdorimi dhe shfaqja publike e simboleve nacionale Me 41 vota për Kuvendi i Malit të Zi miratoi projektligjin për përdorimin dhe shfaqjen publike të simboleve nacionale.
Për herë të parë pa Metin, Parodistët e Vlorës ngjiten në skenë me lot dhe të qeshura Në këto ditë që tërmeti ka troditur të madh e të vogël aktorët e estradës së Vlorës kanë rikthyer buzëqeshjen. “LAJ,
Kopertinë raciste, Roma e Interi e kritikojnë ashpër gazetën italiane Roma, Interi e shumë të tjerë e kanë kritikuar ashpër gazetën Corriere dello Sport për publikimin e një artikulli në bal
Shënoi supergol, faqja e njohur i bën reklamë Endri Çekiçit (VIDEO) Endri Çekiçi është duke kaluar një formë të shkëlqyer me skuadrën e Olimpja Ljubjanës në kampionatin slloven. Pogradecar
"Nuk ka k*rva në këtë botë" u quajt ofendues, pezullohet shfaqja e Muç Nanos në Teatrin Migjeni Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafan Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man s
Lamtumirë "Kardashians show", njëra nga motrat do të largohet nga reality-show (VIDEO) Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thash