999 rezultate për

fansja

16 tatuazhe me portretin e tij, kjo është fansja më e "çmendur" e reperit (FOTO LAJM) Plot 16 tatuazhe ka bërë në trup një fanse e reperit me famë botërore, Eminem. Nikki Patterson vendi një rekord të ri me
Hana është fansja numër 1 e mami Loredanës dhe di përmendësh çdo këngë të sajën (VIDEO) Në dhjetor të vitit 2018, dyshja më e njohur e showbiz-it shqiptar, Loredana dhe Mozzik, u bënë prindër për herë të parë
Fansja bën veprimin e çmendur për të parë Jay Z, arrestohet nga policia Një fanse e Jay Z është arrestuar nga policia, pasi tentoi t’i shmangej forcave të sigurisë së aeroportit në Çikago dhe
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
16 tatuazhe me portretin e tij, kjo është fansja më e "çmendur" e reperit (FOTO LAJM) Plot 16 tatuazhe ka bërë në trup një fanse e reperit me famë botërore, Eminem. Nikki Patterson vendi një rekord të ri me
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
Fansja e zjarrtë e Milan bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Në mes të koncertit, fansja i lidh këpucën Taynës (VIDEO) Tayna ka arritur të kthehet në reperen më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hi
Fansja e zjarrtë e Milan sërish në aksion, bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Fansja e zjarrtë e Milan bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Debati i pashuar për "Elvana-Arilena", Lori Hoxha zbulon publikisht të preferuarën e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja, Lori Hoxha ka reaguar gjithashtu pas përfundimit të "Festivalit të Këngës
Fansja bën tatuazh vargjet nga kënga e Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina aso kohe kishte shënuar edhe rikthimin në tregun muzikor me këtë projekt, i cili ishte pritur tejet mirë nga fans
"Fansja" futet papritur në skenë dhe i ulet në prehër Klajdi Harunit (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Bruno ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ku gjatë intervistës me Marinën zbuluan shum
Fansja i kërkon këshillë për lidhjet në distancë, Keisi e hutoi me përgjigjen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit u bë shumë virale në media për shkak se dyshja nuk u panë më bashkë. Pas feje
Tifozja e zjarrtë e Juves provokon fansat (FOTO LAJM) Modelja italiane, Eleonora Inkardona, falë formave të saj trupore ka arritur që në “Instagram”-in e saj të mbledhë 237 m
"Si dhi majë shkëmbit", Rozana Radi e bën fansen për një lek publikisht (FOTO LAJM) Rozana Radi është ndër artistet e njohura të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe përveç fot
Fansja tregon si e ndau Tuna Robertin nga Nora (FOTO LAJM) Mbrëmjes e djeshme Robert Berisha konfirmoi se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë. Pas 13-viteve lidhje gjithçka
Identike, të gjithë menduam se është Elvana por fansja i ngjan aq shumë (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve
"Dhi e zgjebosur", fansja e Butrinit acarohet me Kiarën (FOTO LAJM) Përveçse për sukseset në karrierë Kirar Tito është përmendur shumë në median rozë përsa i përket lidhjes së saj me Butri