999 rezultate për

fansat

Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO) Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestu
Noizy bën jetë luksoze duke udhëtuar me avion privat, befason me modelin iPhone 6 (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të komentuar përsa i përket jetës luksoze që bën. Të ardhurat nga muzika, apo të ardhura
Oriola Marashi provokon fansat, nxjerr gjoksin "sheshit" (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in shqiptar. Modelja gjithmonë di të tërheqë vëmendje
Fansja e akuzon se nuk e uroi për ditëlindje, përgjigja e Luanës nuk pritej (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më të dashura në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo është tepër ak
Pas kaq shumë kohësh, Dua Lipa ndan me fansat sekretin e jetës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret me origjonë shqiptare që ka korrur sukses në mbarë botën. Ajo është shumë aktive dhe n
Dafina Zeqiri provokon keq fare fansat (VIDEO) Dafina Zeqiri fundmi ka publikuar një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram duke u shfaqur mjaft provakt
Beckham e puth sërish vajzën në buzë, shkakton polemika te fansat (FOTO LAJM) Ylli anglez David Beckham është shumë i lidhur me vajzën e tij 7 vjecare Harper. Vitin e kaluar ai postoi një fotogr
E dashura e sulmuesit italian "tërbon" fansat në Instagram (FOTO LAJM) Misheli Sander është bërë një ndër personazhet më të dashura në rrjetet sociale. Modelja, e cila është prej kohësh në
Rihanna çmend fansat me të brendshme Rihanna është një ndër këngëtaret me famë botërore, e suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën.
Pas lindjes së djalit, Adelina Tahiri surprizon fansat (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Së fundmi ajo është bërë nënë e një djali p
Granit Xhaka fton lojtarët e dëshpëruar të Arsenalit për t’i përshëndetur fansat që kishin udhëtuar në Baku (VIDEO) Tifozët e Arsenalit kanë pohuar se Granit Xhakës iu desh t’i thërrasë shokët e tij të skuadrës që t’i duartrokasin tifoz
Fansat e Barcelonës të shqetësuar, Valverde vijon punën Ernesto Valverde do të vijojë të jetë trajner i ri i Barcelonës. Bordi nuk e ka parë të arsyeshme të shkarkojë atë pasi
Aubameyang prezanton Lamborghinin prej argjendi (VIDEO) Sulmuesi i Arsenalit, Aubameyang, ka prezantuar Lamborghinin e tij të ri i cili është i gjithi prej argjendi, shkruan Al
Kim Kardashian surprizon fansat, shfaqet pa të brendshme (FOTO LAJM) Kim Kardashian merr vëmendje, nga eleganca shfaqet pa të brendshme Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga femrat më të
Selena Gomez shokon fansat, do të martohet me aktorin e njohur 68-vjeçar? (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”. Sel
Provokon Oriola Marashi, shfaqet pa ''make up'' dhe pa filtra (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dh
Jepet asistencë psikologjike për fansat e Game of Thrones Fundi i serialit më të ndjekur, “Game of Thrones”, ka zhytur në dëshpërim miliona fansa në të gjithë botën. Disa për fin
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.
Partnerja e sulmuesit italian "tërbon" fansat (FOTO LAJM) E dashura e sulmuesit Andrea Petagna, Michelly Sander ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi të publikuara së fundmi.
Këngëtarja e njohur provokon fansat, pozon vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Ajo herë pas here posto