999 rezultate për

fanellat

Barcelona zbulon fanellat për "El Clasico" (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës ka publikuar fanellat e reja, që do të përdorën për ndeshjen e parë "El Clasico" të këtij viti (202
Xhaka-Eriksen, dy të padëshiruarit mund të shkëmbejnë fanellat në janar Një hipotezë e bujshme është shfaqur sot në mediat italiane, pasi flitet për një shkëmbim mes "të padëshiruarish" të Int
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
Këto janë fanellat e dyta që Juventus do të veshë për sezonin 2020/21 Klubi italian, Juventusi kanë zbuluar fanellën e tyre të dytë apo atë mysafire për sezonin 2020-21. Fanellat u zbulua
Juventus zbulon fanellat për sezonin e ri Klubi italian, Juventus ka zbuluar sot fanellat që do t’i veshë në sezonin e ardhshëm 2020/21. Tashmë është radha e i
Manchester City prezanton fanellat për sezonin e ri, mesazhi që përcjellin Trashëgimia kulturore e qytetit të Mançesterit ka qenë një burim frymëzimi për disenjatorët e fanellave Puma, pasi ata b
Kompanitë e basteve nuk do të lejohen në fanellat e ekipeve të La Ligas, preken 8 ekipe Kompanitë e basteve nuk do të jenë më në gjendje të paraqiten nëpër fanellat e futbollit të ekipeve nga La Liga prej edi
Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM) Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri. Fanel
Interi prezanton fanellat për sezonin e ardhshëm (VIDEO) Në faqën e tyre zyrtare, klubi i Interit ka dhënë më shumë detaje për këto fanella, duke kumtuar se këto fanella përfshi
Këto do të jenë fanellat e Bayernit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Skuadra gjermane, Bayern Munchen gjatë ditës së sotshme ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ngjyrat
Zbulohen fanellat e reja të Real Madridit, kanë një risi (FOTO LAJM) Portali i specializuar "Footyheadlines" ka publikuar një model të ri se cila mund të jetë fanella e re e Real Madrid për
Harry Kane sponsorizon skuadrën londineze Harry Kane do të jetë sponsori i skuadrës së futbollit, me bazë në Londër. Leyton Orient Football Club kanë konfirmua
Kështu mund të duken fanellat e Barcelonës në sezonin e ri (FOTO LAJM) Kur po presim për vazhdimin e sezonit, nëpër medie të ndryshme kanë filluar të paraqiten fanellat e mundshme të skuadrës
Klubi i Pescara miraton dizajnin e djaloshit për fanellat e tyre Një djalë gjashtëvjecar në Itali është në festë pasi dizajni i fanellës së tij të futbollit u adoptua nga ekipi profesio
Duken spektakolare, ja si do jenë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Katalanasit kanë filluar të mendojnë për sezonin e ardhshëm ku synon transferimin e disa lojtarëve të mëdhenj. Barcel
Zbulohen fanellat e reja të Liverpool (FOTO LAJM) Footyheadlines, portali i specializuar për zbulimin e fanellave të skuadrave, ka zbuluar sot fanellën e Liverpoolit nga
Marc Bartra tregon fanellat e yjeve që ka në shtëpi, mes tyre edhe një shqiptar (VIDEO) Marc Bartra ka publikuar një video në Tëitter ku tregon koleksionin e fanellave që ka në shtëpinë e tij. Pa dyshim nu
Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusi
"El Clasico", këta janë futbollistët që kanë veshur dy fanellat (FOTO LAJM) Sot në orën 20:00, Barcelona pret në “Camp Nou” Real Madridin në ndeshjen që do të përcaktojë liderin e La Ligas. Pav
E dini sa shpesh duhet t'i lani disa pjesë të rrobave? Numrat do t'ju befasojnë! Vëmë bast që xhaketën, për shembull, nuk e lani aq shpesh. Gjërat e përditshme siç janë fanellat dhe fustanet e pambukta