999 rezultate për

familjet

Kryeministri viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër
Prek të gjitha familjet: Një tjetër PiPiPi në horizont? Një procedurë prokurimi e hapur së fundmi për shprehje interesi ka nxjerrë në pah objektivin e Operatorit të Shpërndarje
Policia jep detaje për dy familjet e përfshira në krimin që ndodhi në Prishtinë Policia e Kosovës ka dhënë detaje tjera nga vendi i ngjarjes, ku u plagosën katër persona. Zëdhënësi Bajram Krasniqi
Bëni 3 fëmijë dhe fitoni 30 mijë euro Qeveria hungareze u ofron çifteve të martuara një hua prej rreth 30.000 eurosh, të cilat ata nuk duhet t’i paguajnë nëse
Njihuni me familjet më të pasura në botë Familjet më të pasura të botës shtojnë pasurinë e tyre me dhjetëra mijëra dollarë çdo orë apo edhe çdo minutë që kalon.
Dy ditë para protestës, Basha: Të bashkohemi për familjet dhe fëmijët tuaj (VIDEO) Kryetari PD-se, Basha videomesazh shqiptareve me ftesen per protesten e te henes: Te gjithe bashke ne Tirane. Asnje hap
10 familjet mbretërore më të pasura në Europë (FOTO LAJM) Mbretëresha e Anglisë mund të jetë më e njohura në të gjithë botën, por nuk është më e pasura në Europë. Më poshtë
Ranë dëshmorë të atdheut, sa do kompesohen familjet e ushtarakëve Këshilli i Ministrave ka vendosur të kompensojë me një fond të posaçëm familjet e ushtarakëve të vrarë gjatë misionit të
100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shq
Gjendet zgjidhja për familjet maqedonase që jetonin në teatrin francez Është një burim lehtësimi për tre familje nga Maqedonia e Veriut. Deri më 26 maj ato kanë pasur afat për t`u larguar nga
Mësohet ku përfunduan 70 familjet që tërmeti u shkatërroi shtëpitë Mbi 100 banesa u dëmtuan nga tërmeti që goditi juglindjen sot me epiqendër fshatin Floq në Kolonjë, ndërsa Forcat e Arma
Kurti: Familjet e varfra në Kosovë bartin PANhajnin mbi supet e tyre Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve, ka thënë se fëmijët e familjeve të varf
Basha: Kështu të veprojë shteti për familjet që u prekën nga tërmeti Lëkundjet e forta të tërmetit me epiqendër në qarkun e Korçës kanë lënë pas katër persona të plagosur dhe disa shtëpi të
Skandaloze: Qeveria i zvogëlon shtesat e fëmijëve për t’i dëmtuar familjet me shumë fëmijë Me ligjin e ri për shtesa fëmijësh nga qeveria e Zoran Zaevit i cili është miratuar me 21 Maj nga parlamenti, familjet
Tayana tregohet bamirëse, dhuron ushqime për familjet në nevojë (FOTO LAJM) Reperja e famshme shqiptaraja Tayana ka vendosur të bëjë bamirësi ndaj familjeve në nevojë e rastin e ramazainit, shkrua
Sot, dita botërore e familjes Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, 15 majin shpalli Ditën Ndërkombëtare të Familjes, në mënyrë që të rrisë
Faleminderit vëllezër! Familja nga Kosova falenderon publikisht familjet nga Tirana dhe Kukësi që i strehuan Kur janë bërë 20 vite që prej genocidit serb në Kosovë dhe detyrimin e 1 milion shqiptarëve të arratisëshin prej tokës s
Vetëm shtëpi ku të fusin kokën dhe borxhe, familjet shqiptare si mos më keq Në një vrojtim mbi pasurinë e familjeve shqiptare, Banka e Shqipërisë gjeti se, 95% e tyre kanë 1-2 prona, por 43% e tyr
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Trump pritet në mënyrë të veçantë në kufirin SHBA-Meksikë Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, është pritur në Kaliforni, në vendkalimin kufitar të Calexicos, me një balonë gjigan