999 rezultate për

familjes

Nga lëngjet te paracetamoli, mjekja e familjes këshillon pacientët me COVID-19 "Unë iu këshilloj paracetamol, lëngje me shumicë dhe vitamino-terapi..." Mjekja e familjes, Adriana Ilias, tha në emi
Kod unik për secilin individ, si do të merren pa pagesë ilaçet për COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte sot në Qendrën Shëndetësore nr.2 në Tiranë duke shpjeguar se si do të
Melisa emocionohet në studio: Nuk dua të më dojë dikush nga ajo që unë kam kaluar! Ditën e sotme në “Për’puthen” është transmetuar vazhdimi i takimit mes Andit dhe Melisës, të cilët ndryshe nga pjesa e p
Arriti shifrën e 750 golave, CR7 nuk përmbahet: Falë familjes jam këtu, vazhdojmë për 800 CR7 është lojtari më në formë i momentit. Portugezi realizoi golin e 750 në karrierë për kombëtare dhe klube duke s
Ndarja nga jeta e mikut, Meta: Është lajm tronditës! Presidenti Meta ka bërë një postim ndjekës për ndarjen nga jeta të mikut të tij Arjan Kucit. "Edhe pse i mbetur jetim
Prezantuesi shqiptar në zi, humb vëllanë (FOTO LAJM) Humoristi dhe prezantuesi kosovar, Besim Dina ka humbur sot një nga personat më të afërt të zemrës. Siç bëhet e ditur
"Në muajin e tetë kuptohet që jam shtatzënë", Zaimina flet për shtimin e familjes (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani duket se janë një çift shumë simpatik dhe shumë të komentuar në m
Tragjedi në familjen shqiptare! Babai me të birin vdesin nga COVID-19 brenda dy ditësh Dy persona brenda së njëjtës familje kanë humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për familjen Rrahimi nga Poduje
Rama qytetarëve: Mos merrni këshilla për COVID-19 nga spekulantët, kujt duhet t'i drejtoheni Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit bëri të ditur se do të dyfishohet ndihma ekonomike për periudhën kur vendi
Gashi i pikëlluar, humb brenda 1 jave dy persona shumë të afërt (FOTO LAJM) Gashi humbi 2 ditë më parë një nga njerëzit më të shtrenjtë të familjes së tij, një nga kushërirat me të cilat ka pasur
"Pas 18 vitesh u largua përgjithmonë", Bora humb "pjesëtarin" më të vogël të familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka ndarë me ndjekësit një lajm që e ka mërzitur shumë. Ajo ka h
Kryemadhi: Mamaja ime do të kishte vdekur në Maj, e shpëtoi mjeku i familjes Në emisionin "Tempora" në Rtv Ora, Monika Kryemadhi zbuloi se ëma kishte probleme shëndetësore dhe mendonte se vuante ng
Arrestohet miku i Çapjave, informator në vrasjen e bujshme Policia mbrëmjen e sotme ka vënë në pranga shtetasin Klajdi Dekoli. Burimet bëjnë me dije se i arrestuari është i nj
Aksidenti tragjik i merr jetën futbollistit kosovar në Gjermani Jetëlir Hasani, futbollist nga Kosova, ka humbur jetën në moshën 20 vjeçare, pas një aksidenti tragjik në Gjermani. Ë
Vdekje njëra pas tjetrës, historia e dhimbshme e familjes së Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden po kandidon për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, që do të thotë se familja e tij do të jetë në qend
Meghan Markle bën histori: Anëtarja e parë e Familjes Mbretërore që voton në SHBA Meghan Markle është bërë personi i parë në Familjen Mbretërore që votoi në zgjedhjet presidenciale të SHBA-ve. Dukesha e
Denoncimi i ish-mjekut të familjes: Drejtorët e spitaleve janë me juridik "Sot drejtori i Shëndetit Publik të qarqeve Tiranë, Durrës, Dibër është juriste, sepse përkthimi i VKM është thënë: Për
Nëna i jep fund jetës së saj gjatë ditëlindjes së vajzës Një nënë e shtatë fëmijëve u var në shtëpinë e familjes në ditëlindjen e vajzës së saj pas një beteje të fshehur me depr
Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen boshnjake Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kish
Po ktheheshin nga Kosova në Zvicer, humbin jetën tre personat e familjes kosovare Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë tr