999 rezultate për

familje

Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
Prezantuesi shqiptar në zi, humb vëllanë (FOTO LAJM) Humoristi dhe prezantuesi kosovar, Besim Dina ka humbur sot një nga personat më të afërt të zemrës. Siç bëhet e ditur
Tradhtia e Princeshë Dianës, Princ William flet për intervistën që tronditi familjen Mbretërore Princi William ka përshëndetur nisjen e hetimeve rreth intervistës së ‘Panorama’ të Martir Bashir me nënën e tij, Prince
"Në muajin e tetë kuptohet që jam shtatzënë", Zaimina flet për shtimin e familjes (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani duket se janë një çift shumë simpatik dhe shumë të komentuar në m
Tragjedi në familjen shqiptare! Babai me të birin vdesin nga COVID-19 brenda dy ditësh Dy persona brenda së njëjtës familje kanë humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për familjen Rrahimi nga Poduje
Rama qytetarëve: Mos merrni këshilla për COVID-19 nga spekulantët, kujt duhet t'i drejtoheni Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit bëri të ditur se do të dyfishohet ndihma ekonomike për periudhën kur vendi
Basha sulmon sërish kryeministrin: Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur mëngjesin e sotëm se me kryeministrin Edi Rama, Shqipëria ës
S'ka më të fshehta në familjen mbretërore, Princ Leka publikon pamjet e Elias gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) U desh një foto paparaci, që qarkulloi pak javë më parë, që të merrnim vesh se princeshë Elia ishte shtatzënë, e madje n
Tragjedi në familje tiranase, COVID-19 u merr jetën dy vëllezërve brenda 1 dite Edhe ditën e sotme janë shënuar 8 viktima nga COVID-19 ndërkohë ka pasur një rënie të konsiderueshme të rasteve, sot vet
Gashi i pikëlluar, humb brenda 1 jave dy persona shumë të afërt (FOTO LAJM) Gashi humbi 2 ditë më parë një nga njerëzit më të shtrenjtë të familjes së tij, një nga kushërirat me të cilat ka pasur
"Pas 18 vitesh u largua përgjithmonë", Bora humb "pjesëtarin" më të vogël të familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka ndarë me ndjekësit një lajm që e ka mërzitur shumë. Ajo ka h
Kryemadhi: Mamaja ime do të kishte vdekur në Maj, e shpëtoi mjeku i familjes Në emisionin "Tempora" në Rtv Ora, Monika Kryemadhi zbuloi se ëma kishte probleme shëndetësore dhe mendonte se vuante ng
OBSH: 8 % e familjeve në Shqipëri u varfëruan nga shpenzimet për shëndetin Një analizë e re e Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Shqipërinë zbulon se pagesat nga xhepi për shëndetin janë nj
Arrestohet miku i Çapjave, informator në vrasjen e bujshme Policia mbrëmjen e sotme ka vënë në pranga shtetasin Klajdi Dekoli. Burimet bëjnë me dije se i arrestuari është i nj
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Aksidenti tragjik i merr jetën futbollistit kosovar në Gjermani Jetëlir Hasani, futbollist nga Kosova, ka humbur jetën në moshën 20 vjeçare, pas një aksidenti tragjik në Gjermani. Ë
Vdekje njëra pas tjetrës, historia e dhimbshme e familjes së Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden po kandidon për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, që do të thotë se familja e tij do të jetë në qend
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
Meghan Markle bën histori: Anëtarja e parë e Familjes Mbretërore që voton në SHBA Meghan Markle është bërë personi i parë në Familjen Mbretërore që votoi në zgjedhjet presidenciale të SHBA-ve. Dukesha e
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu