999 rezultate për

familja

Çanta me para dhe makina, familja e njohur nga Lezha në rrjetën e SPAK SPAK ka sekuestruar në kuadër të ligjit anti-mafia një numër të madh pronash të familjes Selaj me kërkesë të autoritetev
Në alarm familjarët, çifti i sapo kthyer nga Gjermania rezulton pozitiv me COVID-19 COVID-19 ka vrarë 6 pacientë të tjerë më COVID-19 në Shqipëri dhe ka infektuar 136 pacientë të tjerë vetëm sot. Mësoh
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Familjarët "përplasen" me Piperon tek Infektivi, reagon me urgjencë Meta Dhjetra familjarë janë vënë re sot pranë spitalit Infektiv në Tiranë, të cilët presin në ankth fatin e të afërmve të tyr
Dy shtëpi me vlerë rreth 500 mijë euro! Daut Haradinaj merr borxh tek familja e gruas Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike. Deputeti i
I humbur prej ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit Një 42-vjeçar nga Gjirokastra ka vënë në alarm familjarët e tij pasi prej disa ditësh nuk ka asnjë kontakt me ta. Den
Autori mori në telefon familjarët pasi ekzekutoi 57-vjeçarin: E vrava! Detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim sa
"Nuk do ta lë djalin pa dasmë", familjarë dhe pronarë lokalesh korruptojnë policinë Nëse ju ka qëlluar të shikoni foto apo video dasmash në rrjetet sociale këto ditë, dijeni që nuk jeni të vetmit. Edhe ps
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Nuk besuan se ekziston COVID-19, familja feston por e gjitha kthehet në tragjedi Tony Green, një 43-vjeçar nga Teksas, i cili nuk besonte në ekzistencën e koronavirusit, shkeli të gjitha rregullat kund
Rast urgjent! Bashkia u shembi shtëpinë, kjo familje me të sëmurë rëndë do flejë në qiell të hapur (VIDEO) Pamje të dhimbshme gati të pabesueshme vijnë nga kjo familje në Reskovec, e cila sic mund t'a shihni ka mbetur në qiell
Si rrallë herë, Agron Llaka bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin
43 vjeçarja vdiq në Infektiv, si u infektua në një festë familjare në plazh Ditën e sotme një lajm i keq erdhi nga Infektivi. Një grua 43 vjeçare humbi jetën në luftë me COVID-19, ndërkohë që deta
21-vjeçarja humbi jetën nga Covid-19, dalin përgjigjet për familjarët e saj E gjithë familja e viktimës më të re në moshë nga covid 19, 21 vjeçares kanë rezultuar negativ pas realizimit të tampone
A kanë vdekur nga koronavirusi? Familjarët e të ndjerëve kërkojnë tu bëhet autopsia Familjarët dhe të afërmit e personave të cilët kanë humbur jetën nga koronavirusi, po insistojnë që tu bëhet autopsia.
Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur Ka ndërruar jetë mjeku familjar Fadil Zuka. Lajmin e ka bërë të ditur Oda e Mjekëve të Kosovës, përmes një njoftimi në F
Budina plotësisht i shëruar: Po bëj gati padinë për Ramën Regjisori Robert Budina duket se është shëruar nga COVID-19 dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Ai deklaroi për AbcNeë
Shkoi ti çonte ushqim familjarit në burg, çfarë kishte fshehur në të Duket se cudirat në burgjet shqiptare nuk kanë fund. Këtë herë një person është arrstuar pasi ka tentuar të fusë një
U infektua me koronavirus, ish-deputeti i PS bën apelin e rëndësishëm Sot u njoftua se ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi është infektuar me Covid-19. Përmes një shënimi në fa
Infektohet e gjithë familja, mes tyre edhe një mjeke Një familje prej katër anëtarësh në Devoll kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Bëhet fjalë për një mjeke e një qe