999 rezultate për

familiar

E quajti gej Shpat Kasapin?! Arian Çani tregon se si qëndron e vërteta “Your Face Sound Familiar” ka nisur trasmetimin e tij në Tv Klan dhe si gjithmonë priten surpriza, debate e performanca
Zbulohen 3 konkurrentët e parë të “Your Face Sounds Familiar 2” (FOTO) Edicioni i dytë i talent show-t me VIP-a në Televizionin Klan, “Your Face Sounds Familiar 2” pritet të fillojë në muajin
Zbulohet konkurentja e re e "Your Face Sounds Familiar" Pritet të nisë sezoni i dytë i Spektaklit “Your Face Sounds Familiar”. Burime pranë produksionit të YFSF bëjnë me dij
Bleona braktis “Your Face Sounds Familiar", ja kush do ta zëvendësojë (FOTO LAJM) Bleona Qerreti mesa duket nuk do të jetë më pjesë e anëtares së jurisë në spektaklin “Your Face Sounds Familiar”. Bli
Kastro dhe Bleona në "Your Face Sounds Familiar" Në prag të premierës së spektaklit të ri në Klan TV, konkurenti Kastro Zizo dhe anëtarja e jurisë, Bleona Qereti, janë f
Zbulohen dy personazhet e radhës në “Your Face Sounds Familiar” Adelina Tahiri dhe Era Rusi do të jenë konkurentet e tjera në "Your Face Sounds Familiar". Këto dy zëra mjaft të das
Adelina Tahiri së shpejti në “Your Face Sounds Familiar” Këngëtarja Adelina Tahiri do ti bashkohet kolegëve Rozana Radi dhe Kastro Zizo, të cilët janë aktualisht emrat e konfirm
Ja konkurenti i dytë në “Your Face Sounds Familiar” Pas Rozana Radit, konkurenti i dytë në “Your Face Sounds Familiar” do të jetë Kastro Zizo. Shumë shpejt, Vera Graboc
Së shpejti me "Your Face Sounds Familiar" Një projekt i paralajmëruar më herët nga Alketa Vejsiu do të nisë së shpejti. "Your Face Sounds Familiar” është sipërmar