999 rezultate për

faleminderit

1 vit pa Xhevdet Ferrin, e bija prek me fjalët: Faleminderit që më del në ëndërr (FOTO LAJM) Një vit më parë, kinematografia shqiptare humbi aktorin e madh, Xhevdet Ferrin për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Në
23-vjetori magjik i Kidës, brenda festës gjigante të ditëlindjes së këngëtares (FOTO LAJM) Kida feston sot përvjetorin e 23-të. Këngëtarja e njohur ka postuar pas mesnate në rrjetet sociale një foto ku duket mja
Anxhelina Hadërgjonajn nuk e mban vendi, Kim Kardashian i publikoi këngën në Instagram (FOTO LAJM) Anxhelina ka përfunduar në Instagram-in e Kim Kardashian dhe gjeni se për çfarë? Ylli i “Keepiing Up With The Kardash
Protestuesit i ofrojnë sanduiç, polici: Faleminderit vëlla, jemi mësuar të rrimë pa ngrënë (VIDEO) Është duke vazhduar protesta e qytetarëve për vrasjen e 25-vjeçarit, Klodian Rasha dy ditë më parë nga policia. Prot
Rama nuk i ndahet shpirti nga Lleshaj, reagon sërish: Faleminderit për burrërinë! Kryeministri Edi Rama pasditën e sotme zyrtarizoi dorëheqjen e ministrit Sandër Lleshaj. Kjo dorëheqja u zyrtarizua
"Faleminderit Zot", Jurgen Klopp mirënjohës lojtarëve të Liverpoolit Jurgen Klopp është mirënjohës që ka të rinj cilësorë për t'u ftuar ndërsa Liverpooli vazhdon orarin e tyre të stërmbushu
Lindi më 28 nëntor, partnerja e Gold AG ndan tortën e veçantë për Guerilin (FOTO LAJM) Më 28 nëntor, reperi i njohur shqiptar Gold AG dhe partnerja e tij Ermira janë bërë prindër për herë të parë. Djali i
Uzuni tregon çfarë bisedoi me Cristiano Ronaldon Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni, u bë hit në rrjetet sociale pasi që shënoi gol ndaj Juventusit, festoi
Kryemadhi flet pas rikonfirmimit: Me dorë në zemër të them faleminderit LSI Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbajti sot një deklaratë për mediat, pasi u konfirmua në krye të LSI-së. Kryemadh
Egbo: Faleminderit të gjithëve, nuk iu them lamtumirë! (VIDEO) Largimet e befasishme te Tirana nuk kanë të sosur, sidomos në dy dekadat e fundit. Trajnerë të huaj apo dhe shqiptarë mj
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Spahiu i kthen "sytë nga qielli": Faleminderit o zot që na dhurove vdekjen "Faleminderit o Zot që na dhurove vdekjen dhe që s’jemi të përjetshëm, sepse përndryshe do kishim edhe 2000 vjet mbi kry
Deputeti socialist mposht COVID-19, ka dy fjalë për mjekët Deputeti socialist Edmond Leka ka fituar betejën me Covid-19 dhe tashmë është rikthyer pranë familjes së tij. Lajmin
Koronavirusi i merr jetën këngëtarit të njohur, i biri bën dedikimin prekës Këngëtari i njohur amerikan, Bruce Ëilliamson ka ndërruar jetë në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronaviru
Pasojat e humbjes së finales, Neymar uron skuadrën e gabuar (FOTO LAJM) Pikëllimi i humbjes së trofeut prestigjioz të Ligës së Kampioneve duket se e ka shpërqëndruar yllin e PSG-së Neymar.
Publikohet më në fund kënga e Dua Lipa dhe J Balvin, "Tokyo" është lezeti i klipit (VIDEO) Sapo u lajmërua për një bashkëpunim mes Dua Lipës dhe J Balvin, fansat ishin të paduruar për tu lançuar klipi. Por me
"Faleminderit nga zemra", Thaçi publikon pamjet nga Haga Pas kthimit në Kosovë nga marrja në pyetje e prokurorëve të Gjykatës Speciale, pas aktakuzës së ngritur për krime lufte,
Festë në shtëpinë e Xhensilës dhe Besit, Ajka mbush dy vjeç Dy vite më parë Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre. Cifti e
"Nuk hoqe dorë kurrë", këngëtarja i bën dedikimin romantik partnerit 7 vite më të vogël (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së