999 rezultate për

falcao

Falcao në "fije të perit", sulmuesi drejt Inter Miami E ardhmja e Radamel Falcaos te Galatasaray është "në fije të perit". Sulmuesi kolumbian ka treguar një formë fantastike
Mandzukicit po i mungon Europa, gjigandët turk gati ta rikthejnë Mario Mandzukic mund të rikthehet përsëri në Europë. Kroati, i cili në muajin janar "braktisi" Juventusin mes polemikave
Nga Falcao deri te Shevchenko, 18 yjet që dështuan në Premier League Premier League përmban në vete shumë mistere për lojtarët që vijnë nga ligat e tjera. Shumë lojtarë që kanë shkëlqyer
Blerjet më të mira dhe më të këqija të United nga largimi i Ferguson Gjatë epokës së tij, ‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë dominues në Angli, dhe me pensionimin e skocezit, kjo skuadër ka pësuar rë
Falcao mund Muriqin, Galatasaray triumfon pas 20 vitesh në shtëpinë e Fenerbahces (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Galatasaray ka dhuruar gjithçka që te dhuna spektakëli e deri te emocionet, shkru
Radamel Falcao debuton me gol te Galatasaray (VIDEO) Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao, u prit si hero nga tifozët e Galatasarayt, në momentin e transferimit te kampionët n
"Çmenden" tifozët e Galatasaray, shikoni si e presin Radamel Falcaon (VIDEO) Radamel Falcao ka mbërritur në Turqi, aty ku u prit nga përfaqësuesit e klubit të Galatasaray. Sulmuesi kolumbian do
Falcao pranë gjigantëve italianë Fiorentina po synon yllin e Monacos Radamel Falcaon. Sipas "TuttoSport", Fiorentina tani po ben bërë presion dramatik
Falcao largohet nga Monaco, gati kontrata me gjigandët e Stambollit Radamel Falcao i transferuar në Principatë në vitin 2013, është shumë pranë transferimit në Turqi, të kampionët e Galata
Falcao largohet nga Monaco, Milani në pritje Sipas mediave spanjolle dhe portugeze Radamel Falcao ka vendosur të largohet në fund të sezonit nga Monaco, shkruan Albe
Falcao kërkon të rikthehet tek Atletico Madrid Radamel Falcao do të dëshironte shumë një rikthim tek Atletico Madridi. Mediat iberike theksojnë faktin se "Los Cholc
Radamel Falcao nuk do ti bashkohet Milanit Milani nuk do ta ndjekë sulmuesin e Monaco, Radamel Falcao, gjatë merkatos së verës, sipas “Calcio Mercato”. Agjenti i k
Bie pista Piatek, Milani gjen zëvedësuesin e Higuan në Francë Mlani ishte në ndjekje të bomberit të Genoas Kriztozof Piatek por së fundmi gjerat morën tjetër rrjedhë. Kuqezinjtë së f
Galatasaray piketon Radamel Falcaon Ylli Monacos Radamel Falcao mund të largohet nga klubi principatës. Ai këtë sezon ka luajtur shumë pak për shkak të dëmt
Falcao i ofrohet Real Madridit Real Madridi ka mundësinë për të nënshkruar me sulmuesin kolumbian, Radamel Falcao. Sulmuesi kolumbian nuk po kalon d
Falcao kërkon rikthimin në Spanjë, i vetëofrohet Realit Monaco këtë sezon po përjeton një ferr të vërtetë. Klubi nga principata ndodhet në fund të tabelës në kampionatin fran
Real Madrid i vihet pas sulmuesit të Monacos Edhe 12 ditë na ndajnë nga mbyllja e merkatos në Spanjë, megjithatë duket se Real MAdrid do të tentojë deri në ditën e f
Milan nuk i ndahet këtij sulmuesi, rrit ofertën për të Milani pasi mbylli problemet me UEFA-n tashmë është përqëndruar seriozisht në merkato dhe kërkon të sjellë emra të mëdhe
Pas Maradonës edhe Falcao hedh dyshime për trukim ndeshjesh Kolumbia është eliminuar me anë të penalltive kundër Anglisë nga Botërori, por ndeshja është komentuar shumë dhe madje j
Falcao: Kam dëgjuar për interesimin e Milanit dhe jam i nderuar Kolumbiani Radamel Falcao ka thënë se ndihet i nderuar me kërkesën e Milanit për transferin e tij, por ai është nën kont