E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

faktet

Majlinda publikon faktet, si do reagojë Majk (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Majkut dhe ish-partneres së tij, Majlindës ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave pasi dyshen tashmë i
Ndahet një nga çiftet më jetëgjatë të “BB”! Ja faktet që i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Daniel dhe Fotini u shpallën fitues të edicionit të 9-të të “Big Brother Albania”. Pas përfundimit të spektaklit ata
Arda Turan dënohet me burg (VIDEO) Futbollisti i njohur turk, Arda Turan, që ka luajtur edhe me Atlético Madrid dhe Barcelona, është dënuar sot me dy vite
Basha nxjerr faktet: Kajmaku nuk mund të bëjë dot viktimën, kam vetëm një pyetje për të (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashak, ka akuzuar edhe një herë kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun si të dënuar n
Faktet më qesharake që keni dëgjuar ndonjëher 1. Të përplasësh kokën në mur për një orë humb 150 kalori. 2.7% e të rriturve amerikanë besojnë se qumështi me çokoll
Faktet më interesante nga jeta e ikonës Marilyn Monroe Marilyn Monroe lindi më 1 qershor 1926 në Los Angeles. Vdekja e parakohshme i dha një fund edhe karrierës së saj. Ajo u
Faktet rreth batenijes me të cilën Meghan ka mbështjellë të birin do ju habisin (FOTO LAJM) Siç tashmë është vënë re, çdo dalje publike e Meghan Markle komentohet deri në detaje. Ashtu ka ndodhur edhe me daljen e
Arbana dhe Eduarti e kaluan natën në të njëjtën shtëpi, këto janë faktet (FOTO LAJM) Arbana Osmani kohët e fundit është përmendur në mëdia për romancën e saj me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grisha
Kapen "mat" Bora dhe Donaldi, këto janë faktet që vërtetojnë lidhjen (FOTO LAJM) Prej muajsh Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë përfolur gjërësish në media për një lidhje të mundshme. Ndërkoh që Rom
Njihuni me 25 faktet e Pablo Escobarit Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Gaxherri: Trishtohemi, por duhet të argumentojmë krimet serbe Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK’së, Besa Gaxherri ka folur rreth fotografive të cilat deputetja e PDK’s
Ish-drejtori i policisë tregon faktet: Ja përse u eleminua Admiri nga shokët (VIDEO) E kur kanë mbushur fiks një muaj nga vrasja e Admir Murataj i cili kreu grabitjen spektakolare në Rinas, pikëpyetja më e
"Luajti dhe shënoi pas vdekjes së nënës", njihuni me 10 faktet interesante të ish-bomberit të Përtizanit Goli në kualifikueset e Kupës së Afrikës e ka kthyer Caleb Ekuban në njeriun e momentit në futbollit botëror. Ish-su
FAKTET/ A organizoi Olta Xhaçka një puç ushtarak pas grabitjes në Rinas? Ministria e Mbrojtjes Olta Xhaçka deklaroi mbrëmë publikisht se do të rrethonte aeroportin e Rinasit ushtri për shkak se
Kur punon Edi Rama? Faktet që konfirmojnë se kryeministri bën "pallë ariu" (FOTO LAJM) Edi Rama erdhi në vitin 2013 me premtimin se do të ndryshonte jetën e shqiptarëve duke rilindur Shqipërinë. Ishte nj
"Kush ta q*n nanën, atij i thuhet babë..." Nga Agron Tufa Një ndër pasojat më të errëta e më të trishtueshme që ka lënë dhuna, persekutimi e privimi komu
Trajneri i Fiorentinas flet për faktet tronditëse të vdekjes së Astorit Hetimet për vdekjen e Davide Astorit kanë shkuar në një fazë tjetër. Është zbuluar se megjithëse mbrojtësi kishte pasur
Zbulohen faktet tronditëse, kjo është e vërteta e vdekjes së Astorit Vazhdojnë hetimet në Itali për vdekjen tragjike të ish-kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori. Gazeta italiane “La Nazi
De Biasi arbëresh? Marin Mema tregon faktet Këtë të mërkurë në ekranin e Top Channel në emisionin Soiree ka qënë një mbrëmje e dedikuar e gjitha festave të Nëntorit
Faktet tronditëse që policia e Kosovës fsheh mbi aksidentin tragjik të ambasadores turke Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç janë viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin